Sari la conținut
Forum Roportal
Kilkoana

30`s market

Postări Recomandate

Sooooo, daca s-a tot discutat de poblemele barbatului de 40 si napastele ce il bat, as vrea sa discutam de femei de 30 si peste,inca in cautarea unui partener.

Cand spun partener de viata,ma refer la un om capabil si dispus la o relatie de lunga durata, nu la onorantele oferte de one night stands sau pozitia de amanta.

Unde mai gasesc parteneri cele de peste 30?

Am cel putin 2 prietene de peste 30 incapabile sa isi gaseasca partener, desi sa fi fost barbat luntre ma faceam sa le cuceresc.

Ok, disclaimer.....in acest minunat topic nu este vorba de persoana mea,oricat s-ar bucura unii iuseri, e plin cimitirul de indispensabili.

 

Rog abtinerea de a ne gandi ca este ceva in neregula cu ele, is frumoase, lucreaza, isi insusesc mai abitir ca mine opinii masculine. Totusi, sunt singure...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine stie, stie ....nu,nu is dinalea cu penis.

On the other hand poate reusesti sa postezi ceva vag intersectat cu inteligenta.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Am cel putin 2 prietene de peste 30 incapabile sa isi gaseasca partener, desi sa fi fost barbat luntre ma faceam sa le cuceresc.

 

 

Si eu cunosc astfel de femei. Le admir ca au cariere profesionale frumoase, sunt amuzante, destepte, elegante....

 

 

Ba una a mai facut o prostie cat ea de mare vara asta.

In disperarea celor 38 de ani de nemaritisdoh.gif

A luat pe cel mai urat, incuiat, bleg personaj pe care vi-l puteti imagina.

E o tragediecray.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Caracterele puternice sfarsesc de multe ori singure din incapabilitatea de a lasa de la sine.

 

Femei puternice,se descurca singure, cariere bune, pretentii inalte.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×