Sari la conținut
Forum Roportal
Andrei008

Nu mai fac fata situatiei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Voi doua sunteti frati ? :P

 

Nu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta cu next am invatat-o de la zexelica.

 

 

Andrei, da' tu o iubesti?

... care nu mai posteaza. Eu-s curios daca mai are mobra si daca e aceeasi cu zexelica de pe motociclism.ro.

 

Orice ar fi... sa nu zici ceva lame despre iubire gen daca o iubesti suporti ca esti barbat, sau dragostea cere sacrificii etc. ok ? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iubirea e un foc de paie .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta cu next am invatat-o de la zexelica.

 

 

Andrei, da' tu o iubesti?

 

Daca nu as iubio nu as fi stat un an....

Credema imi este foarte greu am discutat cu ea problema de 100 de ori pana acuma , dar fara nici un rezultat.

Aveti dreptate cand spuneti next dar nu e asa usor sa renuti la cineva cand ai si sentimente fff puternice...

Mama , tata, toti mi-au spus ca imi perd timpul dar nu pot renunta asa usor... :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iubirea e un foc de paie .

Nu e, mah, e misto, da' e grea, ca ai de-a face cu oameni si tot ce tine de oameni e greu, ca traim in epoca individualismului, toti sunt cica independenti si toti vor cate ceva fara sa ii intereseze ce vrei tu... Si pana ii "educi" sa vada si ce vrei tu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce v-ati fi mutat impreuna va dispar fluturasii si ai fi inceput sa o inseli si tot asa :focus:

 

azi nu sunt romantica ci nervoasa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si ce ma doare cel mai mult este ca eu sincer as merge sa ne vedem si de 2 ori pe luna dar nu se poate...

Tot spune ca mama in sus si mama in jos, eu nu doresc sa o pun sa aleaga intre mine si mama deoarece nu mi se pare normal...dar cred ca acolo se va ajunge , apartament am unde putem locui si un job care sa ne descurcam cat de cat bine...Deoarece daca i-am explicat sa se gandesca si la mine nu am vazut nici o schimbare.

Eu tot timpul m-am dus la ea , ea niciodata nu a venit la mine cand eram la 150 km nu o sa ma astept sa faca asta acuma la 600km,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e, mah, e misto, da' e grea, ca ai de-a face cu oameni si tot ce tine de oameni e greu, ca traim in epoca individualismului, toti sunt cica independenti si toti vor cate ceva fara sa ii intereseze ce vrei tu... Si pana ii "educi" sa vada si ce vrei tu...

 

ete scartz . vrei prea multe :tease:

 

 

uite cum sta treaba . si eu cand m-am certat cu mama vara asta daca venea unu sa imi zica sa ma mut la el ( el fiind produsul unei relatii la distanta ) nu as fi facut-o . asa la inceput totul e roz .. doar la inceput

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa nu zici ceva lame despre iubire gen daca o iubesti suporti ca esti barbat

 

:no: Ai o parere foarte proasta despre mine.

Chiar daca o iubeste el, ea ori nu stie ce vrea, ori nu il iubeste, ceea ce e tot aia. La fel i-as fi spus si daca stateau el la scara I si ea la scara II ale aceluiasi bloc, daramite cu 600 de km distanta intre ei.

 

 

am discutat cu ea problema de 100 de ori pana acuma , dar fara nici un rezultat.

 

Si nu te-ai plictisit? E clar ca nu e EA. De ce iti pierzi timpul cu o femeie care nu te vrea, care nu e pentru tine, in dauna celei care poate sta visatoare in fereastra si se intreaba... De ce nu-mi vii?...

 

Am zis bine, ma Scorpi? :haha:

Editat de Amarena
  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×