Sari la conținut
Forum Roportal
.seba.

Aplicatie noua pentru desenat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Aplicatia noua doar arata asemanator cu cea veche, insa sistemul pe care functioneaza a fost schimbat. Saptamana viitoare cred ca vom putea sa o afisam pe site pentru ca sa o testati si voi.

:artist:

 

Doamne ajuta! Slava cerului si adminilor si acum si in pururea erorilor amin! O:) :cheer: :clap: :kiss: :kisses: :cow: :inlove: :haha: =)) cat imi plac emoticoanele astea de pe forum :biggrin:

Editat de Dee_a96

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Whispy`` OwO

 

Eu stiu cum este:((

Asa mi-a facut si mie de multe ori

Inainte de a mai face cateva retusuri S-A BLOCAT X-(

Am plans de multe ori.Muream de nervi.Era atat de rau.Te inteleg!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asteptam,si asteptam,si tot asteptam..si a trebut atata timp de cand nea fost promisa aplicatia noua x3..Nu mai am rabdare,nu de alta!..Abia ast sa redesenez pe desenatori,sa postez cva nou etc..Dar..Pauza:))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine, minunile nu se intampla peste noapte...dar e deja mai bine de o luna de cand promiteti aplicatia. :huh: pe cand ne mai amanati? :wardellipse: ...inca asteptam... :surrender:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aplicatia noua doar arata asemanator cu cea veche, insa sistemul pe care functioneaza a fost schimbat. Saptamana viitoare cred ca vom putea sa o afisam pe site pentru ca sa o testati si voi.

 

credeti :oh 8-| :huh: :mellow: macar sa ne mai ziceti si noua ceva sa nu ramanem "prosti" pana ,,descoperim,, aplicatia :|

mai dati`ne si noua o data cand mai credeti ca va fi gata aplicatia :)

Editat de Dee_a96

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Astazi, unii dintre voi vor vedea un link catre noua aplicatie. In cursul saptamanii, linkul va fi vizibil pentru toata lumea si toti veti o veti putea incerca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×