Sari la conținut
Forum Roportal
agamemon

Pe o scara de la 1 la 10, c

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am mancat eu ieri peste,Ami nu m-am suparat ori-cum e bine pentru un incepator,am revenit cu o animatie/comic:http://www.shareapic.net/content.php?gid=949079&owner=V.G. Hope you are laughing.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am mancat eu ieri peste,Ami nu m-am suparat ori-cum e bine pentru un incepator,am revenit cu o animatie/comic:http://www.shareapic.net/content.php?gid=949079&owner=V.G. Hope you are laughing.

 

Poi,eu iti sfatuiesc sa lesi animatiile pe mai tarziu,incearca la inceput sa faci niste proportii,invata,proportii,culori,cromatica....asta daca vrei sa asculti,incearca sa faci mai multe desene pe desenatori,incearca de toate.... ~

 

P.S.: some of my unfinished stupids:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poi,eu iti sfatuiesc sa lesi animatiile pe mai tarziu,incearca la inceput sa faci niste proportii,invata,proportii,culori,cromatica....asta daca vrei sa asculti,incearca sa faci mai multe desene pe desenatori,incearca de toate.... ~

 

P.S.: some of my unfinished stupids:

Am inteles e cam greu cu proportile pentru ca trebuie sa ma incadrez in rezolutia maxima de 300x200 a editor-ului,probabil va intrebati de ce 300x200 pentru ca lucrez de-pe telefon.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles e cam greu cu proportile pentru ca trebuie sa ma incadrez in rezolutia maxima de 300x200 a editor-ului,probabil va intrebati de ce 300x200 pentru ca lucrez de-pe telefon.

pana sa te complici tu telefonul ai putea invata mai intai sa desenezi pe foaie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe foaie ma descurc destul de bine,alb negru,mult mai bine decat ce a-ti vazut,am evoluat,grimm esti foarte bun am avut acess la un calculator cu paint si nu reuseam nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe foaie ma descurc destul de bine,alb negru,mult mai bine decat ce a-ti vazut,am evoluat,grimm esti foarte bun am avut acess la un calculator cu paint si nu reuseam nimic.

daca spui ca esti mai bun pe foaie..continua pe foaie.E LEGE ca nu poti desena mai bine pe calculator/virtual decat pe foaie.Mult succes in continuare.

doar un mic sfat,cand incerci lucruri noi si vrei sa ni le arati nu mai deschide topic pt fiecare forma de activitate pe care o incepi.posteaza-le aici,de asta am adoptat topic-ul tau,pt tema sa.

Editat de Grimmjow Jagger

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×