Sari la conținut
Forum Roportal
Black Passion

Voua chiar va place Inna?

Postări Recomandate

oare daca-mi cumpar o pereche de chiloti sexosi ajung vedeta?....hmmm... :think:

 

Sa sti ca ai avea sanse.Poate daca nu ai voce, ai noroc.

In cazul Innei se potriveste de minune zicala "Prost sa fii noroc sa ai!".Ea insasi recunoaste ca nu i-a placut scoala si din cate se vede nici engleza nu stie :

http://www.youtube.com/watch?v=uuGhv4sy6ME

 

Blue uite aici alta vedeta "de renume mondial" care zicea intr-un interviu ca ea se afla in competitie cu soliste precum Christina Aguilera, in aceasta industrie a muzicii. :rot:

Si-a si gasit cu cine sa se puna in competitie la corzi vocale si talent muzical.

Asta e o Simona Senzual a Americii. Aia era cu Cavalli si Armani, asta cu Maserati si Paparazzi.:lol:

A lansat-o vreunul dupa ce i-a supt-o bine, cum de altfel se lanseaza toate anti-talentele din lumea intreaga, cu exceptia Nikitei. Aia e faimoasa asa de bascalie sa creasca ratings-urile la show-rile altora, ca nici dracul nu si-ar muia stiloul in calimara ei. :lol2:

 

Apropo...tu ai auzit de Simona Senzual, de Nikita si nu ai auzit de Inna?Hai ca esti true laugh.gif.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Au, au, au, aaaaaaaaaauuuu!! Pai ce dinti avea saraca, inainte sa-si "faca" dantura. Bine, nu rad de aspectul omului, ca nu ea si-a ales dintii aia. In ceea ce priveste vocea...chiar nu poate, saraca. Mie mi-ar fi RUSINE in locul ei. E trist ca astfel de "valori" sunt promovate, mare, mare pacat.

 

Ah, si nici macar nu stie engleza.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu-mi place

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apropo...tu ai auzit de Simona Senzual, de Nikita si nu ai auzit de Inna?Hai ca esti true laugh.gif.

Pai de parasutele alea doua cine nu a auzit ? De ce crezi ca sunt invitate peste tot in emisiuni ? Ca sa faca misto de ele. Cum de am auzit de ele ? E plin Youtubul de clipuri cu ele facandu-se de cacao. Cand am vazut prima data clipul asta m-am cracanat de ras. Ma intrebam cum de nu se rup tocurile alea cui sub ea.

:rot:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=_Kt3kc8qkeY

 

E trist ca astfel de "valori" sunt promovate, mare, mare pacat.

Sa stii ca e foarte trist. Am auzit de baiatul ala din Norvegia, Bogdan Ota, care a castigat concursul lor de talent cu compozitiile sale la pian. M-a intristat mult faptul ca a fost apreciat de niste straini dar nu in tara lui. Din toata Romania si Bucurestiul ala plin de antreprenori figuranti nu sa gasit unul care sa-l ia pe baiatul ala sub aripa si sa-l promoveze, sa-i dezvolte o cariera in baza talentului. In schimb toate parasutele ordinare gasesc pe cate cineva care sa le faca vedete. Dezgustator.

Si mai dezgustator e faptul ca reusesc totusi sa stranga fani care sa le asculte behaitul.

Editat de Despicable Me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acu ca sa compar mai bine,tre s-o vad pe Nikita in chiloti. :o:

Da cum sa nu...your wish iz my command, dear :rot:

 

 

Editat de Despicable Me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai astia poate se gandesc la dihor si vorbesc de castori :rot:

Auzi...daca iti face o muscatura nici un medicament nu te mai scapa.... pai la unele dive e chiar valabil, la alea de Dorobanti ...:rot:

Editat de Despicable Me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In privinta fenomenului Inna si, in general, muzica de club romaneasca cu mare succes prin strainataturi, subscriu la ceea ce a spus **Alex** : n-as cumpara niciodata cd-uri cu muzica asta si nici nu gandesc genul acesta muzical ca pe unul serios, dar sa dansez in club pe genul asta de muzica, o fac ( sau o faceam :- ) cu cea mai mare placere.

Acum, nu m-ar fi pasionat sa postez la subiectul acesta, daca nu as fi citit candva, undeva (parca chiar si aici) cum ca Inna si cei din acelasi "trend muzical" cu ea ne-ar face tara de rusine peste hotare. Na, nu stiu altii cum sunt, insa eu personal, din perspectiva unei persoane care traieste si este angrenata in tot mecanismul asta al functionarii interne a tarii noastre, consider ca exista in cotidianul asta de care ne lovim la fiecare pas chestii mult mai grave si mai urate care ne fac de ras decat fata asta care canta. Si ca sa-mi si argumentez spusele, o sa apelez la cateva exemple din viata mea, nu din ziare , nu din auzite si din citite, de fapte care ma fac sa-mi fie rusine in strainatate cu nationalitatea romana. De exemplu :

- un copil este marginalizat si izolat la scoala, din cauza ca are diabet. Colegii au refuzat sa stea cu ea in banca din aceasta cauza. Lucrurile se intampla , momentan, in cea mai buna si renumita institutie de invatamant din judet (si una dintre primele din tara);

- unei alte fetite, infectate la nastere cu HIV, i s-a cerut in mod direct de catre directorul scolii si (ATENTIE!) de catre asistentul medical din unitatea respectiva de invatamant (acelasi care ar fi trebuit sa pastreze confidentialitatea aceleiasi informatii) ca in perioada menstruatiei sa nu se prezinte la scoala ;

- un medic stomatolog scapa complet lipsit de vina si fara sa fie silit sa plaeasca vreun soi de despagubiri dupa ce , la o extractie dentara, i-a distrus unui pacient ramura motorie a trigemenului, lasandu-l pe aceasta cu o parte buna din musculatura feteie ( muschii maseteri, implicati in masticatie si in vorbire) paralizati.

Exemplele pot continua la infinit, am prezentat cateva din astea cotidiene nu pentru dramatism, ci pentru a arata, macar ca idee, ca exista chestiuni mult mai serioase cu care sa ne fie rusine peste hotare. Dar noua nu ne este rusine de faptul ca suntem atat de saraci si de lipsiti de oportunitati incat ne raman copii singuri in tara, in timp ce parintii lor se duc (in mare parte) sa ingrijeasaca mosnegii strainilor ( nu condamn munca de niciun fel, insa genul asta de situatii nu ne fac onoare, nu?), nu ne este rusine ca o buna parte dintre prostituatele din occident sunt romance, nu ne este rusine ca ramanem fara medici si fara profesori de calitate, nu ne este rusine pentru cate incasam fara sa cracnim de la guvernare, noua ne este rusine ca o romanca fara calitati vocale deosebite are succes cantand in chiloti. :roll: Si vorba aia, nu romanii au inventat pozatul si aparitia in chiloti, nume mult mai mari si mai respectabile de la Hollywood se afiseaza boland in chioloti pe coperta unor reviste (Kate Winslet, Nicole Kidman si lista este foooooarte lunga), noroc cu Inna ca ne-am gasit sa condamnam fenomenul. Daca ne gandim mai bine, romanii nu sunt nici cei care au inventat playback-ul si toata tehnologia creatoare de voci artificiale. Ne putem lauda insa cu altceva : romanii sunt insa strasnici aparatori si pastratori ai traditiei conform careia trebuie sa moara SI capra vecinului. (w00t)

Schimband registrul, ceea ce fac Inna, Play&Win , Alexandra Stan , Edward Maya & restul au facut cu mult timp inainte occidentalii. N-am auzit nicaieri vreo pretentie a vreunuia dintre astia de a-si depasi statutul de vedete ai muzicii din club ( la urma urmei, suntem destui astia care la seratele dansante :roll: nu gustam Brahms sau Smokie ). Mi s-a acrit insa ca sub fiecare videoclip de pe youtube, pe langa comentariile apreciative ale strainilor, sa citesc cum sute si mii de frustrati isi desfiinteaza conationalii pentru ca au indraznit sa aibe succes.

Deci daca mi se pare ca Inna&co ne fac natia de ras de peste hotare? Nu, nu mi se pare deloc, suntem muuuuuult mai multi anonimii care lucram asiduu la asta. Eu astora nu pot sa le zic decat bravo pentru ca, vorba aia, cu totii trebuie sa ne castigam traiul din ceva in lumea asta, iar atata timp cat ei au reusit sa faca asta prin cai onorabile, departe de Rormania, n-am decat sa-i felicit pentru asta. Baieti isteti si descurcareti. :pardon:

Editat de Sicilia
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In USA demult a fost un cantaret de faima,gay in stilul ..flamboyant de care multa lume din media facea misto.Odata le-a raspuns cu aceste vorbe ce au devenit celebre:

"When the reviews are bad I tell my staff that they can join me as I cry all the way to the bank."

 

Dupa o vreme a zis altceva:"You know that bank I used to cry all the way to? I bought it."

 

Judge for yourselves:)

 

http://www.youtube.com/watch?v=dioRwB4RvrQ

Editat de Black Elk

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×