Sari la conținut
Forum Roportal
Grimmjow Jagger

Propuneri banari/utilizatori-problema

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ati facut cel mai fericit utilizator de pe site, Multumesc! :good: :yahoo: :cheer:

Promit sa nu va dezamagesc! :friends:

Editat de Dee_a96

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cezar 2 http://www.desenatori.ro/desenator/205999/ s-a gandit k as merita 5 la ultimul desen de pe acest cont iar eu nu cred deloc asta.va rog sa schimbati nota plus ce credeti k ar merita..din partea mea ban fiindca e evident cont fals . ultimul desen acum 166 zile.

astept rezolvare

tx

 

 

 

inteleg k pt un anumit moderator cu care nu vreau sa am de a face nu e destul de bun..dar nici de 5 nu e..mai zic o data, nu accept sa-mi strice media un cont folosit de cine stie cine..poate chiar de cine ziceam mai sus..

va rog modificati nota la http://www.desenatori.ro/desen-1802203.htm

poate nu e chiar cel mai important lucru pe kre sa-k faceti acum adik sa-mi modificati mie notele dar este responsabilitatea voastra sa va ocupati si de asta..cat timp nu sunt date pe merit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

inteleg k pt un anumit moderator cu care nu vreau sa am de a face nu e destul de bun..dar nici de 5 nu e..mai zic o data, nu accept sa-mi strice media un cont folosit de cine stie cine..poate chiar de cine ziceam mai sus..

va rog modificati nota la http://www.desenator...sen-1802203.htm

poate nu e chiar cel mai important lucru pe kre sa-k faceti acum adik sa-mi modificati mie notele dar este responsabilitatea voastra sa va ocupati si de asta..cat timp nu sunt date pe merit.

 

 

Stiu ca nu-ti pasa, dar zic si eu ce cred....Toti patim din astea...Eu zic sa nu-ti pese! Cred ca cineva iti va face o mare favoare daca dezactiveaza nota...stii, aici nimeni nu e angajat (platit) sa-ti faca tie mereu pe plac, poate ca si modul in care o spui influenteaza, te-ai gandit?...parca desenai pentru propria-ti bucurie nu pentru note si topuri,nu? Aaa sau asta era doar atunci? Te-ai ambitionat. Bravo! cheer.gif Pe langa asta 5 e nota mare, mai ales daca vine din partea unui pustulica de 12 ani care se distreaza copios pe nervii tai.tease.gif Patesti (Multi patim, doar pentru un 5 nu cred ca primeste ban ca sa-ti faca tie pe plac, daca umplea o galerie de 1 si 2 cred si eu ca ar primi, si vorbesc in cunostinta de cauza) ... Bafta! (Ma astept la un raspuns trantit si deloc diplomatic, abea astept!)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca nu-ti pasa, dar zic si eu ce cred....Toti patim din astea...Eu zic sa nu-ti pese! Cred ca cineva iti va face o mare favoare daca dezactiveaza nota...stii, aici nimeni nu e angajat (platit) sa-ti faca tie mereu pe plac, poate ca si modul in care o spui influenteaza, te-ai gandit?...parca desenai pentru propria-ti bucurie nu pentru note si topuri,nu? Aaa sau asta era doar atunci? Te-ai ambitionat. Bravo! cheer.gif Pe langa asta 5 e nota mare, mai ales daca vine din partea unui pustulica de 12 ani care se distreaza copios pe nervii tai.tease.gif Patesti (Multi patim, doar pentru un 5 nu cred ca primeste ban ca sa-ti faca tie pe plac, daca umplea o galerie de 1 si 2 cred si eu ca ar primi, si vorbesc in cunostinta de cauza) ... Bafta! (Ma astept la un raspuns trantit si deloc diplomatic, abea astept!)

 

 

:)) am si timp sa-ti raspund intre doua erori

contul ala oricum e facut doar k nu-mi mergea inainte sa scriu pe forum de pe al meu..chiar acum ma gandeam k mi se pare total neimportanta o nota oarecare .

dar..:)) azi implinesc un an acolo..si ma joc

eu nu o sa ma enervez , nu o sa vb urat cu nimeni ..dar o sa insist pana moderatorii o sa-si faca treaba asa din principiu ..si ca sa testez cat de corecti / profesionisti sunt. deja unul din ei va fi raportat direct dc mai jigneste/ abereaza in loc sa dea un raspuns la o intrebare simpla ..

si chava ..poate te-a pus cineva..clar cine dv da..poate nu :)) dar cat timp exista note ( din pacate ) si eu nu fac vreo mazgalitura, merit o nota cu sig mai mare de 5

si dc era un pusti de 12 ani poate desena si el de acum un an ..nu intra imi dadea mie o nota si gata,..e unul din sutele de conturi false de aici..si pot sa le si numesc..sa vezi cum nu mai intra unii una doua in ta :))) ii vad de la km :))) imi pare rau k cei kre ar trebui sa vada sunt prea ocupati cu cine stie ce

a si la faza aia cu ":nimeni nu e platit " :)) pai frate du-te la oi du-te unde vrei tu dar nu iti iei o responsabilitate si dupa faci treaba pe jumate :)) sry dar ori 100% bine ori sa lase pe altii mai buni ..;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:)) am si timp sa-ti raspund intre doua erori

contul ala oricum e facut doar k nu-mi mergea inainte sa scriu pe forum de pe al meu..chiar acum ma gandeam k mi se pare total neimportanta o nota oarecare .

dar..:)) azi implinesc un an acolo..si ma joc

eu nu o sa ma enervez , nu o sa vb urat cu nimeni ..dar o sa insist pana moderatorii o sa-si faca treaba asa din principiu ..si ca sa testez cat de corecti / profesionisti sunt. deja unul din ei va fi raportat direct dc mai jigneste/ abereaza in loc sa dea un raspuns la o intrebare simpla ..

si chava ..poate te-a pus cineva..clar cine dv da..poate nu :)) dar cat timp exista note ( din pacate ) si eu nu fac vreo mazgalitura, merit o nota cu sig mai mare de 5

si dc era un pusti de 12 ani poate desena si el de acum un an ..nu intra imi dadea mie o nota si gata,..e unul din sutele de conturi false de aici..si pot sa le si numesc..sa vezi cum nu mai intra unii una doua in ta :))) ii vad de la km :))) imi pare rau k cei kre ar trebui sa vada sunt prea ocupati cu cine stie ce

a si la faza aia cu ":nimeni nu e platit " :)) pai frate du-te la oi du-te unde vrei tu dar nu iti iei o responsabilitate si dupa faci treaba pe jumate :)) sry dar ori 100% bine ori sa lase pe altii mai buni ..;)

 

Felicitari pentru anul implinit si la multi altii multumita!cheer.gif Da, meriti mai mult de 5 la desen, si da moedratorii gresesc pentru ca sunt oameni (si e de la sine inteles ca nu le place sa le fie contrazise deciziile) . Asta este, nu cred ca s-ar oferi nimeni sa stea cateva ore in fata unui calculator si sa baneze/ avertizez utilizatori problema, sa si caute desene pentru top. (Tu ai face asta?Eu una nu cred.) Si sa traiesti si cu riscul de a ti se urca toata lumea in cap pentru orice lucru... cum se intampla in cazurile de fata... (si eu am nemultumiri...m-am obisnuit sa le refulez de cele mai multe ori). Eu una ii apreciez pentru ca fac munca voluntara cu orele ca noi sa putem desena aici ... si da, ma enerveaza si pe mine uneori cand imi sunt trecute cu vederea desenele care zic eu ca sunt ceva mai "rasarite" ca restul... te inteleg. Poate ca daca ti-ai schimba putin modul de abordare si ai fi mai des amabila ca azi nu ai primi doar reprosuri drept raspuns. Incearca, poate va merge! Si bafta cu nota aia.

Editat de ...Chava....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani pentru cele 100 de zile!cheer.gif Da, meriti mai mult de 5 la desen, si da moedratorii gresesc pentru ca sunt oameni (si e de la sine inteles ca nu le place sa le fie contrazise deciziile) . Asta este, nu cred ca s-ar oferi nimeni sa stea cateva ore in fata unui calculator (voluntar, ca ei) si sa baneze, avertizez utilizatori problema, sa si caute desene pentru top. Tu ai face asta? Si sa traiesti si cu riscul de a ti se urca toata lumea in cap pentru orice lucru... cum se intampla in cazurile de fata... (si eu am nemultumiri...m-am obisnuit sa le refulez de cele mai multe ori). Eu una pentru asta ii apreciez cel mai mult (pentru ca petrec ore in sir aici de dragul nostru si al desenelor)... si da, ma enerveaza si pe mine uneori cand imi sunt trecute cu vederea desenele care zic eu ca sunt ceva mai "rasarite" ca restul... te inteleg. Poate ca daca ti-ai schimba putin modul de abordare si ai fi mai des amabila ca azi nu ai primi doar reprosuri drept raspuns. Incearca, poate va merge! Si bafta cu nota aia.

 

 

:yes::))

 

:artist:

thanks.. tu poti desena perfect numai sa stai inca 5 min la fiecare desen doar sa mai pui cateva straturi chiar atunci cand ai impresia k e gata :)) oricum e clar k desenezi f bine...

sincer eu dc as avea timp as face asta :))) doar k as exagera si as ajunge sa stau 25 de ore din 24..si n-as suporta sa pierd vreun desen bun in galerie ..))) nu am timp eu..dar cei kre au nu pierd nimic dc incearca sa fie mai buni fara sa ma contrazica..k nu le vreau raul :boxing:

nici nu m-as obosi sa scriu pe aici

hai k deja e off topic grav :)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:yes::))

 

:artist:

thanks.. tu poti desena perfect numai sa stai inca 5 min la fiecare desen doar sa mai pui cateva straturi chiar atunci cand ai impresia k e gata :)) oricum e clar k desenezi f bine...

sincer eu dc as avea timp as face asta :))) doar k as exagera si as ajunge sa stau 25 de ore din 24..si n-as suporta sa pierd vreun desen bun in galerie ..))) nu am timp eu..dar cei kre au nu pierd nimic dc incearca sa fie mai buni fara sa ma contrazica..k nu le vreau raul :boxing:

nici nu m-as obosi sa scriu pe aici

hai k deja e off topic grav :)))

 

Uite ce minuni fac sarbatorile yes.gif Ne intelegem chiar si noi? Sincer, imi plac mult desenele tale, fantezia ta, te apreciez pentru asta si pentru rabdare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut! am si eu o problema mica-mica, dar are rezolvare. uite cum sta treaba, acest utilizator ( http://www.desenatori.ro/desenator/339702/comentarii_date/ ) face comentarii jignitoare despre persoana mea.. adik, ce a fost intre noi, a fost pe messenger, nu pe site. deci nu vad rostul pentru care comenteaza pe site. nu stiu daca e foarte grav, dar chiar ma deranjeaza. daca comentariile erau in galeria mea, dadeam raportare..ma face proasta in fata, chiar asa? am zis sa nu ma bag, nu merita efortul. dar macar dati`i un advertisment, ceva..+am observat ca da niste note de 1. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×