Sari la conținut
Forum Roportal
Grimmjow Jagger

Propuneri banari/utilizatori-problema

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Unele note de la utilizatoarea xenya^^ nu au fost inca reparate,astept modificarea lor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

draga Nexus , noul tau nume , de ce nu mai raspunzi? sa intelegem ca , atata timp cat tu ai o anumita ura pe anumiti desenatori este ok ca acestia sa primeasca pagini intregi de 5 6 8 si alte note , fara justificare , de la noul ducudan al tau? capsunikka? inseamna ca si noi daca nu am fi intregi la minte si am avea prea mult timp liber ar trebui sa putem da oricui oricate note proaste cat timp sunt peste 5?

da poate desenele mele nu-s de 10 , adica cu siguranta nu sunt dar nici sa nu vina neica 2 linii sa ma judece pe mine , asta in caz ca nu e cont clona de al tau , ca sa faci tu dreptate..

fara nici o suparare baneaza contul acela fiindca nu e corect sa scazi dupa plac mediile cui vrei ( cui vrea) , in timp ce ( surpriza) ale favoritilor sunt neatinse

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu ati banat pe acea madalina07 care da note aiurea? Si inca vad ca si hanamontana. Asa se dau note aici? ;a voia intamplarii? nu sunt eu cine stie ce mare desenatoare da nu inteleg cum e cu notele si de ce trebuie sa am eu medie mica pentru ca asa vrea nu stiu cine. Poate o banatMultumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

treceam pe aici si am inceput sa rad , ati ajuns atat de jos , nici nu mai exista siteul , felicitari celor doua tzatze mincinoase cristina si aliosa , vad ca va vedeti visul cu ochii , ati ramas voi si cele doua protejate , misa si ami , cu spumele la gura

chiar cel putin la noi in clasa multi ar mai fi desenat pe site , dar jumate au conturile banate :)) de ce ? ca indraznim sa zicem ca nu aveti dreptate ? oricum , siteul e terminat , ingropat si aia meritati !

sa vedem cat de repede va fi sters postul . ca sa vedeti cum isi fac treaba proastele , nu se ocupa de site dar imaginea lor pe primul loc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

treceam pe aici si am inceput sa rad , ati ajuns atat de jos , nici nu mai exista siteul , felicitari celor doua tzatze mincinoase cristina si aliosa , vad ca va vedeti visul cu ochii , ati ramas voi si cele doua protejate , misa si ami , cu spumele la gura

chiar cel putin la noi in clasa multi ar mai fi desenat pe site , dar jumate au conturile banate :)) de ce ? ca indraznim sa zicem ca nu aveti dreptate ? oricum , siteul e terminat , ingropat si aia meritati !

sa vedem cat de repede va fi sters postul . ca sa vedeti cum isi fac treaba proastele , nu se ocupa de site dar imaginea lor pe primul loc

Inainte de a comenta trebuie sa stii cateva lucruri.Aliosa nu mai este moderator,iar Criss isi face treaba bine.Cu ce este de vina ca nu apar desene noi?Administratorii sunt cei care ar trebui sa puna putin mai mult efort in administrarea site-ului.N-am mai avut un concurs de ceva timp si asta ar prinde bine site-ului.Daca citeste asta vreun admin il rog sa se gandeasca la propunerea mea...fonduri pentru premii sunt destule.

Majoritatea desenatorilor au varste cuprinse intre 9-18 ani(deci au scoala),asadar tot balciul asta despre ,,pustietatea'' pe site isi are raspunsul.Eu ma protejez singura,si mai mult ca sigur si Ami o face.

Cat despre colegii tai cu conturile banate,poate data viitoare vor avea mai mare grija cum vorbesc,pe cine voteaza,cum SE voteaza,ce deseneaza.Isi pot face oricand un cont nou.

 

Sper ca ti-am clarificat nelamuririle si ca data viitoare te vei informa mai bine inainte de a posta ceva.

 

P.S.:Colegii aia de care ne vorbeai,au cont de desenatori pe acelasi IP ca si al tau?:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

treceam pe aici si am inceput sa rad , ati ajuns atat de jos , nici nu mai exista siteul , felicitari celor doua tzatze mincinoase cristina si aliosa , vad ca va vedeti visul cu ochii , ati ramas voi si cele doua protejate , misa si ami , cu spumele la gura

chiar cel putin la noi in clasa multi ar mai fi desenat pe site , dar jumate au conturile banate :)) de ce ? ca indraznim sa zicem ca nu aveti dreptate ? oricum , siteul e terminat , ingropat si aia meritati !

sa vedem cat de repede va fi sters postul . ca sa vedeti cum isi fac treaba proastele , nu se ocupa de site dar imaginea lor pe primul loc

Noah,doară nu s-a trezit şi Măriuca asta...

Cine 'oi mai fi şi tu Mărie?!

Pentru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Propun banarea utilizatorului Rachell.

Motive:limbaj,iscare de certuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daaaaaaaaa, am vazut si eu ca Rachel se crede imparateasa - banareee!!! si void asta cine e? e tarfa lui vis_in_vis )UN-VIS) vai de el de vis de vis cu toti voizii lui. sunt de mai mult timp pe site si mai am 3 conturi, la care, culmea cumlmilor, void _ds asta ma votat :)) vai de site si de ce nebuni sunt pe el :)))))) si de cu merge.asta e site de site, cu voizi si vise :). pa! multi nu mai intra aici! si eu printre ei (nu desenez cine stie ce, asa ca paguba in ciupercius) PA!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×