Sari la conținut
Forum Roportal
Grimmjow Jagger

Propuneri banari/utilizatori-problema

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sabyy123...cer remedierea notei de 1 data de ea la desenul cu tigur daca se poate.multumesc anticipat.

 

si limbaj...

Sabyy123 astazi la 20:52

Grimm esti nesimtita numai nebuni in ziua de azi..

 

Sabyy123...cer remedierea notei de 1 data de ea la desenul cu tigur daca se poate.multumesc anticipat.

 

si limbaj...

Sabyy123 astazi la 20:52

Grimm esti nesimtita numai nebuni in ziua de azi..

e in regula,si-a retras nota.

Editat de Grimmjow Jagger

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

posibil.Ramane la decizia moderatorilor daca merita sa fie banata sau nu.Pe mine personal nu m-a deranjat cu nimic,ba din contra,si daca i-a deranjat pe altii sa se justifice ei aici :read:

 

De ce AbbeyDawn nu ii banata pana acuma? injura prea mult:)

eu n-am nimic personal cu nimeni,fiecare pe treaba lui dar din cate am citit toate 3 va jigniti reciproc :lol:

sa va baneze pe toate 3? ar fi pacat de munca voastra,deci nu merita. =]

Editat de Grimmjow Jagger

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aceeasi problema cu utilizatorul Mackenzi.Tocmai ce am desprins dintr-o cearta crunta de dimineata ca acest utilizator este prea-cunoscutul CRISTY1S...lasand jignirile care mi le-a adus la o parte m-a acuzat ca l-as fi injurat pe messenger si a postat un link cu o poza in care apare un id fals < EL SPUNAND CA IMI APARTINE MIE> de pe care se injura singur ca totul sa para ca a fost facut de mine.Id-ul respectiv nu apare in poza ci doar nick-ul cu care este inregistrat si anume : grimmjowjagg. A facut acest id ca sa ma denigreze.As dori daca se poate sa luati masuri in aceasta privinta,in cazul in care nu aveti incredere in mine id-ul meu real il gasiti la profilul de pe forum <stiu ca aici nu am voie sa il postez pt a evita spam-ul> nick-ul id-ului meu real este grimmjow.jagger nici decum ceea ce sustine respectivul utilizator.Eu personal imi voi anunta toti desenatorii din lista sa nu dea accept la nici un fel de id care are numele asemanator cu al meu CU atat mai mult cel facut de CRISTY1S. Vreau sa evit orice alt fel de conflicte cu alti utilizatori,mai ales sa evit ID-UL respectiv,pt ca va puteti da seama ce poate face cu o identitate falsa.As putea fi acuzat de lucruri pe care nu le fac! Multumesc anticipat si va iertati-mi inistentele dar nu inteleg de unde toate atacurile astea mai ales de la acest utilizator ce vrea sa ma faca sa parases site-ul:)).

 

toata cearta o puteti vedea la categoria Despre unde de altfel a postat si link-ul cu poza id-ului fals.

cu toate ca stiu ca messenger-ul nu intra in discutie,m-a indignat foarte tare faptul ca s-a folosit de numele meu tot impotriva mea.

Editat de Grimmjow Jagger

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×