Sari la conținut
Forum Roportal
Aniroc27

Rina`s 90

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna tuturor, ma numesc Corina am 27 de ani si sunt din Timisoara. Am deschis acest subiect pt ca ma intereseaza ce parere aveti despre dieta RINA 90? Va astept cu pareri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai care-i aia?

 

se manaca disociat...ziua 1 proteine, ziua 2 proteine, ziua 3 carbohidrati, ziua 4 vitamine si iara de la capat timp de 90 de zile, odata pe luna esti ziua de apa, care nu este obligatoriu s-o ti. si crede-ma ai ce manc, al meu o zis k nu o sa slabesc ci ma ingras....dar slabesti

eu mi-am ales orele de mancare asa: dimi la ora 8 o cafea amara cu ceva fructe, la 10 un fruct la 12 un fruct la oara 14 pranzu iar la ora 18-19 cina dar incerc sa nu depasesc ora 18.30.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

se manaca disociat...ziua 1 proteine, ziua 2 proteine, ziua 3 carbohidrati, ziua 4 vitamine si iara de la capat timp de 90 de zile, odata pe luna esti ziua de apa, care nu este obligatoriu s-o ti. si crede-ma ai ce manc, al meu o zis k nu o sa slabesc ci ma ingras....dar slabesti

eu mi-am ales orele de mancare asa: dimi la ora 8 o cafea amara cu ceva fructe, la 10 un fruct la 12 un fruct la oara 14 pranzu iar la ora 18-19 cina dar incerc sa nu depasesc ora 18.30.

am incercat dieta aceasta disociata si in a 4-a zi am lesinat, asa ca am renuntat... :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×