Sari la conținut
Forum Roportal
Dream.

Sugestii/modificari necesare pe site

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu stiu daca era necesar un topic,ideea mergea postata si la lista de prieteni sau cereri<unde a mai fost postata....>.. :roll: da,ideea e simpatica dar vad ca deja v-ati axat pe alte cereri,nu de ceea ce avem nevoie.Sincer acum..ati vazut voi vre-o schimabare de la greva??..eu nu prea,in afara faptului ca au mai vorbit adminii cu noi.Aveti oameni buni rabdare sa regleze si oamenii aia <adminii> ce trebuie cu adevarat pe site..astea sunt *bonusuri* se poate lucra pe site si fara..la urma urmei e site de desenat nu FACEBOOK.

Editat de Grimmjow Jagger

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oricum de voie de nevoie multi citesc ,,chat`ul,, [comm date =))], eu una nu am nimic cu cei care fac chat de multe ori rad si eu la ceea ce scriu, traiesc cu ei in lumea lor =))=))=))); Adevarat desenatori.ro cu chat separat parca nu mai seamana a site unde sa deseneaza... Dar atata timp cat admini ne asculta si pe noi, si vor face o aplicatie fara erori e cel mai bine pentru toti noi nu mai avem nervi de la erori iar admini [poate] nu mai au injuraturi [in gand, de precizat ;)=))]:-? =))))). Deabi astept sa vad noile schimbari :friends: :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi bine sa fie o sectiune cu desene neinregistrate? cum este Galeria numai k acolo sa fie desenele neinregistrate... asa unii si`ar vedea ,,munca,, cu eroare :| dar tot ar fi ceva in memoria desenelor pierdute :| =))

Daca vreaun admin citeste: Ne dati si noua mai muuuulte detalii despre aplicatie? [am citit ce o sa aiba] cam cum arata acum, ce are, cat mai dureaza, cum e cu erorile... dastea

ms oricum :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×