Sari la conținut
Forum Roportal
.seba.

Propuneri reprezentanti

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Puteti face aici propunerile pentru cei pe care-i doriti sa va reprezinte si sa fie si moderatori pe forum. Ei vor avea grija sa modereze discutiile dintre voi, sa-i semnaleze pe cei care vorbesc indecent sau se poarta urat cu altii, sa tina legatura cu adminii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Super!O idee de zile mari...faza e ca majoritatea persoanelor de pe site sunt intre 8 si 16 ani,majoritatea isi vor face acum conturi false ca sa-si voteze propria persoana si unora le e chiar rusine sa recunoasca ca vor sa devina moderatori,chiar si cei care se pricep.Eu nu am pe nimeni sa propun,voi trage cu ochiul cand greva se va termina si va voi da un raspuns.O zi buna!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Super!O idee de zile mari...faza e ca majoritatea persoanelor de pe site sunt intre 8 si 16 ani,majoritatea isi vor face acum conturi false ca sa-si voteze propria persoana si unora le e chiar rusine sa recunoasca ca vor sa devina moderatori,chiar si cei care se pricep.Eu nu am pe nimeni sa propun,voi trage cu ochiul cand greva se va termina si va voi da un raspuns.O zi buna!

 

Cei cu conturi false/clone vor fi banati. Acum ar trebui ca toata lumea sa se comporte serios, pentru ca frauda nu este acceptata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sa vedem mai intai cine e disponibil! Degeaba ii propunem noi daca ei nu vor sau nu au cand sa se ocupe de site... ar trebui sa vorbim mai intai cu cei propusi si sa vedem apoi.

p.s o propun pe Cris.d.d :))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sa vedem mai intai cine e disponibil! Degeaba ii propunem noi daca ei nu vor sau nu au cand sa se ocupe de site... ar trebui sa vorbim mai intai cu cei propusi si sa vedem apoi.

p.s o propun pe Cris.d.d :))

 

Dupa propuneri, facem o lista si ii intrebam pe fiecare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×