Sari la conținut
Forum Roportal
Hebe

Greva pe site

Postări Recomandate

Imi pare rau sa aud de greva voastra. Eu am fost doar un angajat al firmei ce detine situl Desenatori.ro. De cateva luni, eu am parasit aceasta firma, ca urmare nu ma mai pot ocupa de acest sit. Nu am drepturi de administrator si situl nu imi apartine.

Nu ma mai adaugati pe Yahoo Messenger. Nuu ma mai adaugati si nu mai imi trimiteti mesaje pe Facebook. Nu veti obtine nimic de la mine.

 

Succes cu greva si sper sa obtineti ce doriti.

 

Hebe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

,,Imi pare rau sa aud de greva voastra. Eu am fost doar un angajat al firmei ce detine situl Desenatori.ro. De cateva luni, eu am parasit aceasta firma, ca urmare nu ma mai pot ocupa de acest sit. Nu am drepturi de administrator si situl nu imi apartine.

Nu ma mai adaugati pe Yahoo Messenger. Nuu ma mai adaugati si nu mai imi trimiteti mesaje pe Facebook. Nu veti obtine nimic de la mine.

 

Succes cu greva si sper sa obtineti ce doriti.

 

Hebe ''

Si atunci noi cu cine putem lua legatura?Site-ul nu poate fi lasat de izbeliste,puteai macar sa ne anunti, nu sa ne lasi cu ochii in soare.Daca site-ul este al firmei de ce sa se ocupe un angajat de administrare si nu cel care l-a cumparat?(respectiv seful firmei).Vreti sa spuneti ca acum site-ul este detinut de fosta dvs firma?As vrea sa stiu si eu numele firmei daca nu va suparati,nu mi se pare corect ce fac ei si nici tu ca nu ne-ai anuntat.Un mic mail m-ar fi ajutat,dar tu n-ai mai raspuns nici mail-urilor.Ne-ai evitat tot timpul asta si nu inteleg de ce...cum spuneam,daca putem face rost de numele fostei firmei ar fi perfect...desi n-ar strica sa dai un telefon la firma sa vezi ce se intampla,sunt sigura ca pot gasi pe cineva disponibil sa se ocupe daca isi pun ambitia.

Editat de MisaPyon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

http://www.roportal.ro/discutii/topic/88296-propuneri-reprezentanti/

Dupa cum vedeti, cineva se ocupa deja de aspectul asta, iar forumul va avea si un reprezentant caruia sa va adresati. Topicul asta este inutil si instigator, deci se inchide.

 

Va rugam sa dati dovada de putina maturitate si sa aveti putina rabdare. Multumim!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×