Sari la conținut
Forum Roportal
Flavia2010

Capricorn vs Scorpion

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Asadar:

 

Ea- capricorn

El- scorpion

 

= stie cine va sa imi spuna, din puct de vedere astrologic, daca aceste doua zodii au vreo sansa impreuna :) Fara sa se omoare intre ele, bineinteles:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt capricorn cu ascendent in scorpion. Am prieteni scorpioni si ma inteleg foarte bine cu ei. Acum nu stiu cum o fi o relatie amoroasa cu un scorpion, insa din cate am citit, auzit, dedus cred ca este de bun augur.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt capricorn cu ascendent in scorpion. Am prieteni scorpioni si ma inteleg foarte bine cu ei. Acum nu stiu cum o fi o relatie amoroasa cu un scorpion, insa din cate am citit, auzit, dedus cred ca este de bun augur.

 

Prietena mea cea mai buna este scorpion :) Ultimii mei 18 ani au fost extrem de dificili (de atat timp o cunosc) :))

Tocmai, intreb, pentru ca sansele ca un capricorn sa traiasca in pace cu un scorpion..sunt egale cu zero (cel putin asa zic statisticile:P)

Ma gandeam ca poate a trait careva pe pielea lui...aceasta mirifica experienta :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca au sanse foarte mari sa se inteleaga. Mai ales in formula expusa de tine.

 

Aleluia!!!! Altfel ma veti vedea pe aici punand intrebari stupide de genul: "De ce m-a lasat", "ce sa fac sa il aduc inapoi"..etc :))))

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt Scorpion, si nu prea ma impac cu Capricornii, adica nu avem foarte multe in comun. Ma refer strict la cei pe care ii cunosc eu, acum depinde si de anul nasterii, de ascendent...desi se spune ca ambele zodii se inteleg bine. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Copiii mei sint Capriocorn si Scorpion ... diferenta de 3 ani intre ei, fata-baiat deci nu sint identice dar tine unu la celalat enorm. Ca nu a fost usor de crescut pe ei asta e altceva ca fiecare vrea altfel si altceva :stars: dar nimic n-a fost imposibil si am avut placerea sa fiu cu ei, si azi e la fel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt Capricorn si ma inteleg chiar f. bine cu Scorpionii pe care i-am intalnit ( am scorpioni in familie, am scorpioni amici)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Femeia capricorn\ barbat scorpion- o relatie puternica, durabila, cu conditia ca ambii sa fie deschisi si maturi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×