Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Cei patru care au speriat... cartierul!

Postări Recomandate

Vai cat de scumpici pot fi. Daca eram acolo, sigur adoptam unul. Iubesc pisicutele. Sper sa se gaseasca persoane bune care sa aiba grija de sufletelele astea si sa le iubeasca.

Extraterestru e bestial...laugh.gif

 

Trei dintre ei, nu stiu de ce au avut parte.

Crescand, au inceput sa fie curiosi si sa isi bage nasul peste tot. Asa au descoperit si geamul si isi doreau sa mearga afara. Vreo luna au avut program de iesit afara, sa se adapteze cu cei mari. Au reusit sa se adapteze, astfel ca, la sfarsitul lunii septembrie, au ramas afara definitiv. Tot cu program de masa, de doua ori pe zi. In timp, au inceput sa dispara. Noi banuim ca au fost luati de oameni care i-au placut, ca nu i-am gasit morti (pe altii i-am gasit in jurul blocului) si nici nu se miscau din gradina din spatele blocului.

Extraterestrul e singurul care inca mai este in jurul blocului si tot fata aia o are :) E dulcel si alintat, imi sare imi brate si toooooarceee.

Intre timp, oameni cu "suflet" au mai adus si altii. O data doi baieti, alta data doua fete si un baiat si tot asa, ca ajunsesera sa fie vreo 17. Acum mai sunt 11.

 

Acestea fiind zise, declar topicul inutil si inchis. N-a fost sa fie... :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×