Sari la conținut
Forum Roportal
cuiiipasa

Nişte sfaturi n-ar strica ! :)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ia uite ma, ce frumos, alta domnisoara cuminte, care nu atata, nu ii plac cocalarii, da' iese cu ei si plange cand astia din urma se comporta naspa(logic ca asa se comporta, nu degeaba-s cocalari)

Da' tu, mai fata cuminte care esti, cum de l-ai lasat pe gibon sa iti bage mainile pe sub tricou, daca tot stiai din start ca nu ai vrea sa gafaie pe tine si in timp ce gafaie, din inertie, medalionul lui versace, sa te loveasca peste bot?

 

Gizas, 14 ani ai?

Nu-mi raspunde la mesaj, ca iar tipa lumea la mine ca ma iau de copii.

Nu ţipă nimeni la tine , stai calm , şi ma bucur că îţi spui punctul de vedere ;)

Am zis eu că sunt fată cuminte ?..( sau stai puţin , cred că am zis în primul post , dar oricum nu m-am exprimat bine , vroiam să spun că spre deosebire de el sunt fată cuminte =) ..whaaatever )

Cât despre "cocalaru" ăsta cum îl numeşti tu , eu nu cred că ţie nu ţi s-a întamplat niciodată să îţi placă de persoana nepotrivită .. sau mă înşel ?

Si apropo de fazele alea , de câte ori sunt nevoită să mai repet ? :| a făcut totul fară voia mea , sincer într-un fel m-a forţat pt că a trebuit să-i repet de câteva ori să înceteze.

Whatever, abia acum realizez tot :-j

 

M-am razgandit...

 

usssaaaa.

Am citit şi ţi-am răspuns deja , sorry ! >:P :))

Editat de Di3nutsa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@ Di3nutsa :

 

Sfatul meu e sa-l lasi pe vagabond si sa nu faci compromisuri prea mari de la varsta asta.Mai ai timp destul sa gasesti pe cineva.Te vei plictisi de chestiile astea pe la 20-25 de ani.O sa vezi ca o relatie de genul asta nu ofera mare lucru, esti fata desteapta vei vedea..Acum este prea devreme pentru a sti exact ceea ce vrei de la o relatie sau chiar si de la tine insuti. :)

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Esti prea mica pentru a-ti incepe viata sexuala , esti inca un copil , traieste-ti copilaria frumos . :flowers:

Cu mama ta discuti de regula despre prietenii tai ?

 

 

Eu cred ca fata este din zona Banatului , am vazut ca a pomenit ceva de ruga , acolo stiu ca exista acest obicei , in Oltenia nu am auzit :o:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@ Di3nutsa :

 

Sfatul meu e sa-l lasi pe vagabond si sa nu faci compromisuri prea mari de la varsta asta.Mai ai timp destul sa gasesti pe cineva.Te vei plictisi de chestiile astea pe la 20-25 de ani.O sa vezi ca o relatie de genul asta nu ofera mare lucru, esti fata desteapta vei vedea..Acum este prea devreme pentru a sti exact ceea ce vrei de la o relatie sau chiar si de la tine insuti. :)

Ştiu că ai dreptate , doar că uneori mă las dusă de val şi nu prea mai fac diferenţa dintre bine şi rau.. şi abia după ce fapta e facută îmi dau seama.. :) Şi mersi de sfat. :)

 

Esti prea mica pentru a-ti incepe viata sexuala , esti inca un copil , traieste-ti copilaria frumos . :flowers:

Cu mama ta discuti de regula despre prietenii tai ?

 

 

Eu cred ca fata este din zona Banatului , am vazut ca a pomenit ceva de ruga , acolo stiu ca exista acest obicei , in Oltenia nu am auzit :o:

Dar cine a zis că vreau să-mi încep viaţa sexuală ? :)

 

Cât despre mama .. îi spun când am prieten , dar nu dau detalii şi chestii de genu' , pt că nu mă întreabă.. Şi nici nu m-aş simţii ok să discut cu ea despre asta .. Prefer să discut cu oricine altcineva în afară de ea , pt că oricum ştiu că nu mă va întelege .

 

Şi da, din zona Banatului sunt . :)

Editat de Di3nutsa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ştiu că ai dreptate , doar că uneori mă las dusă de val şi nu prea mai fac diferenţa dintre bine şi rau.. şi abia după ce fapta e facută

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta asteptai de la noi, sfatuitorii: sa-ti spunem ca e bine sa iesi cu cel cuminte dar sa nu te criticam/judecam pentru "scaparea" cu vagabondul

Nu neaparat , oricum nu pun la suflet criticile , vroiam doar să aud şi perspectiva voastră .. pt că eu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×