Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Buna.. prietena mea a avut 2 vise stanii despre mine unul sapatamana trecuta iar unul ieri. Cel de ieri se pare ca era continuarea celuialt. In primul se facea ca eu venisem dintr'o tara si alegam spre ea.. m'a lovit o masina in care era unchiul meu... dupa ce ma lovit acea masina a plecat iar ea a venit la mine ma tinea de mana in acel timp un porumbel sa intaltat la cer...iam spus ca " nimic numai conteaza" iar dupa am murit... am fost imormantata la biserica unde ea venise la imormantare iar cand a pus poza ei lnaga mormantul meu toti norii s'au indpartat si s'a revarsat o lumina puternica..al 2'lea vis : eu veneam noaptea la ea ( posibil sa fi reinviat..eram vie) ... a luao de mana si iam spus ca sunt singura si toti au uitat de mine iam spus sa vina cu mine ca sunt singura acolo ea a lasat un bilet acasa si neam inaltat aman2 la cer. De mentionat este ca in al 2'lea vis purtam o rochie alba Lunga...Si ca atunci cand am fost imormantata erau 3 4 lumanarii langa coscug mai departe la vreun 1 M de el! va rog spunetimi ce inseamna aceste vise!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-ti face griji. Si eu am avut vise in care ma luptam cu extraterestrii in stil anime, dar Pamantul inca nu a fost invadat.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai de ce sa te sperii, sunt doar vise :)

... sau nu! Mai stie cineva ceva de aceata persoana?

Nu a mai aparut pe forum...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prietena ta care a visat aceste chestii nu cumva citeste carti si se uita la filme paranormale? Fenomenii stranii inainte de culcare? ...

 

Joaca Slender si o sa visezi si tu :) > VEZI CUM TIPAM <

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am visat cu doctorul de familie acum 2 saptamani ... in realitate dupa 3 zile asistenta m-a sunat sa nu mai iau un medicament.

 

Azi spre dimineata iar am visat cu doctorul meu ... sper ca nu-mi da alta reteta :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiam ca porumbeii albi,hainele albe si lumanari in vis nu prevestesc ceva bun....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca nu are, de regula, vise premonitorii, n-o sa mori.

Eu stiu ?! N'a mai postat de mult ... .

 

:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×