Sari la conținut
Forum Roportal
Gpro

Cand incercam sa deschid al treilea ochi....

Postări Recomandate

Deci, am citit despre un masaj care se face la nivelul fruntii pentru activarea celui de-al treilea ochi (nu dau prea multe detalii, daca vreti mai multe este un thread intitulat "Al 3-lea ochi" prin aceasta sectiune) si dupa cateva minute... am auzit ceva de genul "WOOHOO!", ceva ca un strigat nu stiu, si apoi am simtit o explozie de energie unde este situata chakra Muladhara si apoi parca vedeam cum zburam printr-un tunel asa mai ciudat, gen tunelu' timpului, apoi am vazut niste chestii mov si verzi O_o, dar nu asta ma intereseaza (faza cu chestiile) ci daca aceea explozie de energie a insemnat deschiderea chakrei Muladhara ( prima chakra).

 

Ma ajutati si pe mine? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Te poti ajuta singur in cazul asta, decat sa deschizi topice la misto , mai bine te duci te plimbi prin parc, sau stai undeva la umbra, ca e cald acum... eventual te intalnesti cu prietenii, mai vorbiti de una alta ...citesti o carte..sau alta activitate constructiva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foarte interesanta tema. Eu sunt de parere ca activarea celui de-al treilea ochi, care intr-adevar se gaseste undeva la nivelul fruntii, semnifica trecerea la un nivel energetic superior. Odata atins, acest nivel trebuie tolerat de creier; in caz contrar, nu se poate activa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foarte interesanta tema. Eu sunt de parere ca activarea celui de-al treilea ochi, care intr-adevar se gaseste undeva la nivelul fruntii, semnifica trecerea la un nivel energetic superior. Odata atins, acest nivel trebuie tolerat de creier; in caz contrar, nu se poate activa.

 

 

da, e foarte interesant sa-ti freci fruntea si sa-ti ia foc chilotii :blink:

 

sau poate gpro isi masa fruntea cu pelvisul? :jester:

Editat de Aseneth

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, e foarte interesant sa-ti freci fruntea si sa-ti ia foc chilotii :blink:

Masajul in frunte te poate scapa de complexe si frustrari, bataia cu palma in frunte indica un dezechilibru energetic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, e foarte interesant sa-ti freci fruntea si sa-ti ia foc chilotii :blink:

 

sau poate gpro isi masa fruntea cu pelvisul? :jester:

Vezi sa nu ia foc si altceva :spiteful:

 

poate

 

 

edit: @humea, cool :yes:

Editat de Gpro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, e foarte interesant sa-ti freci fruntea si sa-ti ia foc chilotii :blink:

:lol2: Este foarte interesanta manipularea facuta de vanzatorii moderni de iluzii... te freci pe undeva si gata se activeaza ceva :o: te freci prin alta parte, dai ochii peste cap, te gandesti la nemurirea sufletului, eventual stai si in pozitia gandacului de balta si MINUNE, ai ajuns evoluat :o: Ce mai, evolutie spontana! Se mai chinuie unii degeaba sa demonstreze teoria evolutiei sau a creatiei... Puneti baieti mana la frecat! :haha:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×