Sari la conținut
Forum Roportal
soogee

Atacul clonelor

Postări Recomandate

Vreau sa discutam pe acest topic toti cei interesati de psihologie. Suntem aici un cerc de pasionati.

De-a lungul timpului, cu totii am incercat sa ajutam pe cei care au venit sa ceara sfaturi in legatura cu problemele lor CU BUNE INTENTII, sau ne-am ajutat intre noi.

 

Exista insa un personaj sinistru, care isi face clone, pentru a destabiliza atmosfera aici.

El mimeaza binele, ca sa raspandeasca germenii infecti ai urii, minciunii, machiavelismului.

 

 

Se preface ca e femeie cand e posibil sa fie barbat.

Se preface ca are probleme afective, ca sa poata cere ajutorul psihologilor sau al pasionatilor bine intentionati.

Prefacandu-se ca are probleme, se pune pe sine in pozitia de victima, dar numai ca sa atace mai bine.

Se foloseste de dorintele umane de ajutorare reciproca, empatie, compatimire, pentru a primi stroke, si pentru a lovi pe cel care l-a ajutat cu acuzatii grave, nebunesti.

 

Cu siguranta userii BOBOANTA, EVELYNEE, CER SENIN sunt unul si acelasi individ. Poate si Almena, aici nu mai pot fi sigur, ea a postat prea putin inainte de a fi banata.

 

Comportamentul lor aici a urmat acelasi pattern: se vaicaresc ca au mari pb, cer ajutorul, apoi improasca venin.

 

Facand asta clonele umplu forumul de tampenii, iar cei care realmente au nevoie de ajutor nu vor mai putea beneficia de el, pentru ca forumul va fi sufocat de jocurile lor hidoase.

Iar psihologii si pasionatii vor fi precauti in ajutarea celor care au probleme reale, din cauza acestui individ care se foloseste de probleme inventate pentru a manipula si destabiliza.

 

Ceea ce face el/ea este inuman, hidos pana la Dumnezeu si inapoi. Mi-e atat de scarba ca imi vine sa vomit, mi-e scarba si sa scriu acest mesaj.

 

Domnilor si doamnelor psihologi sau pasionati, cine credeti ca este acest individ?

Trebuie sa fie cineva vechi pe Ropo, cineva care stie bine cum merg lucrurile pe aici.

Cei mai vechi, spuneti voi, cu cine se potriveste acest profil psihologic?

 

Cum sa taiem raul de la radacina?

Editat de downtempo
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu siguranta userii BOBOANTA, EVELYNEE, CER SENIN sunt unul si acelasi individ. Poate si Almena, aici nu mai pot fi sigur, ea a postat prea putin inainte de a fi banata.

 

Comportamentul lor aici a urmat acelasi pattern: se vaicaresc ca au mari pb, cer ajutorul, apoi improasca venin.

As putea spune ca astea sunt acuzatii gratuite, fara o dovada cat de mica.

 

In cazul in care n-ai remarcat pana acum, asa procedeaza (aproape) toti oamenii..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu exact cum stau lucrurile, dar pe Almena poti sa il excluzi din categoria aia. :good: Era clona altcuiva. :)

Editat de Ana 1996
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

.... mi-e scarba si sa scriu acest mesaj.

 

Cum sa taiem raul de la radacina?

Poate era mai bine sa-ti asculti instinctul.

 

Topic inchis. :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×