Sari la conținut
Forum Roportal
Andrei

Call of Duty

Postări Recomandate

Ati jucat acest joc?

E special prin faptul ca e foarte realist.

Este vorba de al doilea Razboi Mondial, joci cu americanii, nemtii si rusii.

In Single Player e destul de greu dar nu imposibil, in MP e interesant doar daca joaca peste 4 oameni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu pot sa trec de nivelul cu bombardierul ! am inchis robinetele, am tras in avioane de unde au vrut ei, i-mi da mesaj 'obiective update' si dupa cateva momente avionul pica.

 

cred ca ceva i-mi scapa, va rog sa ma ajutati.............. :?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

este o misiune in sp, te afli intr-un bombardier si treb sa rezisti atacurilor inamice + sa inchizi niste robinete sau sa schimbi locu' de tragere;

 

am inchis robinetele la timp

am schimbat poz de tragere cand a fost nevoie

am doborat multe avioane inamice

........i-mi da mesaj ca bombardierul a suferit distrugeri prea multe si ...restart,restart,restart ... :?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Damn, nu mai tin minte sa fi jucat asa ceva :evil:

A, ba da, trebuie sa le iei din timp avioanele, stiu ca e mai greu nivelul. Dar nu e bombardier, ci baterie anti-aeriana. Vezi ca mai sunt si niste masini pe jos, daca ai timp trebuie sa le iei si pe alea. Oricum, cu avioanele cel mai usor le iei cand vin in picaj inspre tine, desi la un moment dat sa-ar putea sa fie prea multe.

Cam atat, in rest, nu mai tin minte. Cred ca de vreo 3 sau 4 ori am dat restart la sectiunea asta. In general tre sa elimini avioanele care urmeaza sa te bombardeze (se apropie de tine).

Stiu ca mai era un spil acolo (ieseam din baterie mai repede..nu stiu).

Si nu stiu daca nu cumva poti sa distrugi avioanele inainte sa decoleze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt pauze intre rafale, trebuie sa asculti cand zice colegul tau 'GO' (in ruseste? :roll:). Ideea e sa te tii dupa el, sau macar sa asculti cand nu se mai trage si sa te misti doar dupa obstacole.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa urci la primul coleg trebuie sa te tarasti printr-un sant, apoi el iti va spune GO, GO, GO si tu trebuie sa mergi de la adapost la adapost, apoi ajungi la o casa ruinata unde un alt coleg cheama artileria si........GATA.

 

Apropo, a aparut Call of Duty United Offensive.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×