Sari la conținut
Forum Roportal
Miercuri_

Cinematograful virtual

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pai votam ce film vedem, NU? Asta e ideea. Alegem un film din mai multe propuneri.

 

a, ok. eram tot cu capu-n traista. :D

 

Merg si filme vechi. Votam ca sa alegem un film din cele propuse.

 

Mersi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru a simplifica lucrurile, mergem pe ideea lui pharrell. Se fac propuneri pana miercuri(inclusiv) iar votarea se face acordand un plus la reputatia celui care a propus filmul, acolo unde l-a propus. Se contabilizeaza plusurile acordate pana miercuri, dar ar fi de preferat sa se voteze dupa miercuri, astfel avand la dispozitie toate propunerile pentru a vota. Ar mai fi frumos ca un utilizator sa nu voteze mai multe filme (daca ai dat plus unui film, nu ii mai dai si altuia).

 

Cum facem cu ora vizionarii? Care sa fie aia?

Editat de Gheorghita123

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai de ce?

Oricum se alege doar un film din toate.

Pai asa ne apucam sa votam toti toate filmele. Tocmai de aia am zis ca e bine sa nu votam pana joi, pentru a nu ne schimba preferintele pe parcurs.

Editat de Gheorghita123

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai asa ne apucam sa votam toti toate filmele. Tocmai de aia am zis ca e bine sa nu votam pana joi, pentru a nu ne schimba preferintele pe parcurs.

 

Mie pot sa imi placa zece filme la fel de mult si sa nu ma pot hotari. Votez cate filme vreau, sorry pentru tine.

Editat de Aseneth

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie pot sa imi placa zece filme la fel de mult si sa nu ma pot hotari. Votez cate filme vreau, sorry pentru tine.

Eu am zis cum ar fi mai corect, acum daca o sa ai zece preferinte si o sa le votezi pe toate, cu siguranta nu o sa te poata opri nimeni :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am zis cum ar fi mai corect, acum daca o sa ai zece preferinte si o sa le votezi pe toate, cu siguranta nu o sa te poata opri nimeni :P

 

Corect din punctul tau de vedere, sper ca nu insinuezi ca sunt incorecta? 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×