Sari la conținut
Forum Roportal
Levana :)

Dilemă amoroasă.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mai simplu...cum am facut eu :spiteful: i-am aflat numarul de telefon si i-am trimis un sms...daca nu e ocupat si vrea ...sa iesim...si am iesit...mai cu tupeu...ce pierzi? :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar raman la ideea pe care o transmit Levanei: CELE TUPEISTE AU MAI MULT DE CASTIGAT IN VIATA SI IN AMOR DECAT ALEA CAZUTE PE ELE DE FINETZE SI TIMIDITATE.

şi-am avut tupeu, cu fostu', deşi era mult, mult mai mare dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

m-am îndrăgostit. după luni întregi în care am suferit după doi care n-au meritat nimic.

problema e că sunt prea timidă. da, tocmai eu, aia tare-n gură, sunt efectiv timidă.

l-am cunoscut la mare, e din acelaşi oraş ca mine şi între noi e doar o diferenţă de 1 an (el are 18). e perfect, ideal, la naiba, e cum aş vrea eu să fie şi mai e şi single.

dar în afara faptului că tot ce-am făcut noi s-a rezumat la vorbit pe mess, like-uri pe facebook şi schimbat de vorbe pe la mare.... n-am mai făcut nimic

i-aş zice că-l plac dar n-am tupeu ! i-aş zice că-l plac dar n-am tupeu ! toată adrenalina să apeleze-n corp la mine, şi daţi-mi un sfat...cum aş putea să-i spun.

please. :friends:

Spune-i ca-l placi si la randul lui o sa-ti dea o veste de-ai sa sari in sus de bucurie; are sa-ti spuna ca tine la tine foarte mult si te vede ca pe o sora. :lol:

Nu e grozav? :wub:

Editat de CRISTI82

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Spune-i ca-l placi si la randul lui o sa-ti dea o veste de-ai sa sari in sus de bucurie; are sa-ti spuna ca tine la tine foarte mult si te vede ca pe o sora.

asta mi-a zis şi exu' ( care parcă ar fi fratele geamăn al actualului meu crush ) la două luni după ce ne-am despărţit, că sunt ca o soră pentru el. mda, soră, frate, ca pocăiţii. cel puţin mă bucur că-s printre singurii cu care am fost şi cu care am rămas best friends.

iar cu ăsta... nu ştiu, vrea să pară şmecher iar io-s timidă, şi nu ştiu exact cum aş putea să-l iau ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×