Sari la conținut
Forum Roportal
cocacola

Sarcina - este sau nu este -

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna,am apropare 4 luni de la ultimul contact sexul.a fost neprotejat dar prietenul meu nu a ejaculat in mine.menstruatia mi-a venit in fiecare luna cu mici intarzieri, am facut un test de sarcina dupa 2 luni si a iesit negativ, iar de o saptamana am pofte de dulce si sanii mi s-au marit si ma dor ingrozitor...oare sunt insarcinata???

 

Doar daca de la duhul sfant altfel nu vad cum.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

frusty.gif

Nu!

Spuneti-i dom'le adevarul. Da,esti. O sa ai o fetita.Daca pofteai la muraturi era baiat. Asa ca, suna-l pe tatal copilului, si mergeti la McDonald's si sarbatoriti.

 

Sa nu luati McPuisor ca e facut din carne modificata genetic. Luati numai inghetata. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

wow! sa faci cont pe un forum ca sa intrebi daca esti gravida :doh:

 

 

si pt ca asteapta raspuns, eu zic DA. si daca nu a ejaculat, suficient sa scape ceva lichid seminal inainte de a-si da drumu in sosete si sa ramai. sangerarile alea poate sa fie sangerari vaginale, asemanatoare menstruatiei...:pardon: (si teste care au dat rateuri, exista)

 

act smart si mergi la un ginecolog, ala iti da raspunsul 100%

 

p.s - protejeaza-te!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doar n-o sa intrebe pe maica-sa!!! e clar ca pe un forum primeste raspunsul linistitor unde n-o cunoaste nimeni!!!

 

ba pe ma-sa s-o intrebe sau pe nenea doctoru'! (daca e fata desteapta...)

 

ca aici pe roportal nu stiu cati medici (ginecologi) sunt si tre' sa ai mintea cat o nuca sa asculti la ce zice un strain pe un forum cand in joc e viata ta :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai sint si aici femei tinere care merg la popa sa ceara sfaturi sau la manastiri grecesti si se vor trata cu argila verde, care are efecte miraculoase si evita doctorii!!!

Nu toata lumea traieste in secolul asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×