Sari la conținut
Forum Roportal
danyel8

un pic de ajutor - cadou pentru fan Harry Potter

Postări Recomandate

poi asa sta problema : se aproprie ziua unei perosane ea este fan Harry Potter si as vrea sa stiu daca exista vre-un site care sa se ocupe cu asa ceva si anume as vrea un tricou o bluza cu el cu HP sa comand daca se poate sau macar sa vad vre-un site ceva cu imprimari pe tricouri ....etc. 10x all :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De unde esti? Fa ceva personalizat !

Daca esti din Bucuresti vezi Careffoure(sau cum se scrie) Orhideea !

Editat de crs_tzep

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te sfatuies, sa-i iei in schimb cartile HP, sau filmele. Cred ca ii vor placea mai mult.Dar daca le are deja... atunci nu cunosc nici un site

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

crs_tzep are dreptate. Ii poti face tricou personalizat. Nu ar fi fericiti detinatorii dreptului de autor, dar cu siguranta te va costa mai putin. Nu stiu site HP in Romania care sa opereze comenzi online, iar de afara te vor omori taxele de transport. Poze pe net sunt destule, firme care imprima tricouri la comanda, de asemenea. Intrebarea 'de unde esti' ramane valabila daca vrei sugestii mai concrete :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un site de ricouri e www.tricoaie.ro ei parca faceau si la comanda(le dai poza pe site si ei iti trimit tricoul acasa). Desi nu sunt un fan al mitului harry potter cred ca e bine sa ii iei ultima carte sau una care ii lipseste, daca ii lipseste... daca esti in aceleasi circumstante canoi astia mai tineri inteleg de ce vrei tricou imprimat :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×