Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am o intrebare si totodata marea rugaminte sa imi raspundeti la ea cat mai repede posibil.

pot avea rectul gol, curat si fara miros daca nu am facut clisma, nu am avut contact sexual dar tot ce mancasem in ultimele 2 zile fusese o rosie si 3 oua?

 

intrebarea o adresez cu umilinta pentru a gasi un raspuns la indoiala iubitul meu care nu vrea sa conceapa sub nici o forma ca in conditiile de mai sus puteam si curata FARA SA FI AVUT CONTACT SEXUAL ANAL IN PREALABIL!

in urma unui contact sexual vaginal, dupa orgasm el a observat ca anusul meu era relaxat (larg cum s-a exprimat), curat, umed si nici nu aveam un miros neplacut si s-a grabit sa concluzioneze ca a fost inselat, CEEA CE NU ESTE ADEVARAT DAR NU II POT DEMONSTRA!

 

ajutati-ma va rog!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ori topicul asta e la misto... ori iubitul tau e un dobitoc care habar n-are de sex anal, sau de sex in general si viseaza telenovele. Si prima si a doua varianta sunt extrem de probabile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ori topicul asta e la misto... ori iubitul tau e un dobitoc care habar n-are de sex anal, sau de sex in general si viseaza telenovele. Si prima si a doua varianta sunt extrem de probabile.

 

 

Sau e catel de-i miroase fundul dupa contact, sau mai grav, nu mai are miros, ceea ce poate fi simptom pentru boli foarte grave :pope:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acu'... ca sa vorbim un pic serios... sfincterul in mod normal, oricat s-ar relaxa, tot va tine intestinul gros inchis, cel putin la varste mai mici, deci vizual, nu se va observa niciodata anusul atat de relaxat incat sa se vada inautru. Decat daca... ca urmare a contactelor sexuale anale foarte dese, sfincterul a devenit relaxat, s-a... intins sau... au avut loc ceva rupturi musculare in zona care impiedica inchiderea completa a intestinului gros. In acest caz, iubitul fetei poate are dreptate, dar nu cum crede el - ca l-a inselat fata recent, ci ca fata si-a tras-o-n fund la greu, nu neaparat recent si nu neaparat cu el. Anusul nu are aceleasi proprietati ca vaginul(nu se umezeste, difera si forma, difera mai multe), deci asta cu mirosul e vax, nu suntem caini. E bine ? Sau mai povestesc ? :D

Editat de S.R.
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

situatia e palpabila iar limitele mele mentale nu ma ajuta sa-i dau argumente ca e nedrept ce face.

aplic din disperare in situatia in care la mijloc este un bebe de 4 luni pe care il am in pantece

 

deci. ati trait o situatie in care sa veti rectul curat fara a fi avut contact? sau cum justificati voi ce mi s-a intamplat mie :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acu'... ca sa vorbim un pic serios... sfincterul in mod normal, oricat s-ar relaxa, tot va tine intestinul gros inchis, cel putin la varste mai mici, deci vizual, nu se va observa niciodata anusul atat de relaxat incat sa se vada inautru. Decat daca... ca urmare a contactelor sexuale anale foarte dese, sfincterul a devenit relaxat, s-a... intins sau... au avut loc ceva rupturi musculare in zona care impiedica inchiderea completa a intestinului gros. In acest caz, iubitul fetei poate are dreptate, dar nu cum crede el - ca l-a inselat fata recent, ci ca fata si-a tras-o-n fund la greu, nu neaparat recent si nu neaparat cu el. Anusul nu are aceleasi proprietati ca vaginul(nu se umezeste, difera si forma, difera mai multe), deci asta cu mirosul e vax, nu suntem caini. E bine ? Sau mai povestesc ? :D

 

 

relaxat, relaxat, dar cum e cu mirosul? o fi mancat ouale fierte sau prajite? rosia era cu coaja, sau decojita? cu samburi sau fara samburi? trebuie sa calculam urgent procesele digestive din organism in functie de substantele chimice ingerate. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acu'... ca sa vorbim un pic serios... sfincterul in mod normal, oricat s-ar relaxa, tot va tine intestinul gros inchis, cel putin la varste mai mici, deci vizual, nu se va observa niciodata anusul atat de relaxat incat sa se vada inautru. Decat daca... ca urmare a contactelor sexuale anale foarte dese, sfincterul a devenit relaxat, s-a... intins sau... au avut loc ceva rupturi musculare in zona care impiedica inchiderea completa a intestinului gros. In acest caz, iubitul fetei poate are dreptate, dar nu cum crede el - ca l-a inselat fata recent, ci ca fata si-a tras-o-n fund la greu, nu neaparat recent si nu neaparat cu el. Anusul nu are aceleasi proprietati ca vaginul(nu se umezeste, difera si forma, difera mai multe), deci asta cu mirosul e vax, nu suntem caini. E bine ? Sau mai povestesc ? :D

 

 

nu am avut niciodata contact anal pana la el sau cu alticineva in afara de el.

nici nu "mi-am tras-o" anal la greu. contactele noastre pe cale anala au fost putine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

situatia e palpabila iar limitele mele mentale nu ma ajuta sa-i dau argumente ca e nedrept ce face.

aplic din disperare in situatia in care la mijloc este un bebe de 4 luni pe care il am in pantece

 

deci. ati trait o situatie in care sa veti rectul curat fara a fi avut contact? sau cum justificati voi ce mi s-a intamplat mie :(

 

 

ti-a mancat bebe tot, maica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cauta motive sa te paraseasca?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×