Sari la conținut
Forum Roportal
Davi_

Ce ne dorim sa se schimbe la Forumul Roportal?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

atunci ce doriti sa postam?

faptul ca in jumatate din cazuri in care dau cautare la mesaje noi,imi apare msg de la forum ca tre. sa revin in 3 sec?!

 

Da. Vezi ca ai inteles?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu am inteles altceva in ultima vreme de la moderatorii roportalului;

poti fi jignit personal fara sa fie cineva sanctionat;poti fi calomniat si nu se vede-din vezi,doamne"prea multe mesaje"...iar explicatia e simpla:"n-ai dat raport"

 

si mai inteleg si altceva-sunt simpatii vizibile si useri favorizati

 

Buleala... ahh ce ti-as zice!

Am stat o seara intreaga ca sa va calmez si pe tine si pe Leon. Unul s-a calmat, celalalt nu. Ghici cine NU s-a calmat?

Fraiera am fost eu ca, in prima seara, am incercat sa rezolv pasnic conflictul dintre voi doi, fara sa va sanctionez.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar dupa cum zicea si Bydy, topicul asta nu e un fel de Valea Plangerii. Daca nu iti convine felul in care moderez, raporteaza-ma la admin. Subiect incheiat.

atunci ce doriti sa postam?

faptul ca in jumatate din cazuri in care dau cautare la mesaje noi,imi apare msg de la forum ca tre. sa revin in 3 sec?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca rasa galbena e cea mai evoluat tehnologic si munceste cel mai mult.

Africanii au fost lasati sa moara de europeni.

Ma intreb cine sunt aia de care zici tu.

Ai un complex de superioritate fara o baza reala, demonstreaza ca tu esti ca om cum zici tu, nu ca rasa alba e extraordinara. Degeaba rasa alba e 'minunata', daca tu nu esti.

Bai,hai ca o dam in offtopic,si oricum imi bat gura degeaba! De-aia se organizeaza negrii in bande de cartier si se ocupa de vandut droguri, in loc sa mearga la munca, pentru ca au fost asupriti in tara lor?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Faptul ca nu tolerezi puturosii, nespalasii, nesimsisii, jegosii, hotii, mmenarii etc. nu are nimic de-a face cu rasismul. Si faptul ca dpdv genetic unii (nu toti, dar de regula mai colorati, sau provenind din Africa sau Orientul Mijloci) le au pe toate astea mai des in sange, asta nu e vina noastra si nu trebuie sa ne facem ca nu le vedem sau simtim, doar de frica de a fi catalogati drept

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buleala... ahh ce ti-as zice!

Am stat o seara intreaga ca sa va calmez si pe tine si pe Leon. Unul s-a calmat, celalalt nu. Ghici cine NU s-a calmat?

Fraiera am fost eu ca, in prima seara, am incercat sa rezolv pasnic conflictul dintre voi doi, fara sa va sanctionez.

stiu f .bine ce s-a intamplat;insa stiu de asemenea ca nu s-a vrut sa se vada disproportia atacurilor si jignirilor

efectul pt mine-i f. clar-nu mai este roportalul"forumul meu de suflet";sunt mult mai distant fata de "fenomenul roportal"

m-a lecuit de,dependenta fata de el....si nu mai am incredere in acest forum!

si ca dovada aduc pierderea,deja,a multor useri ce aveau ceva de zis!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

k...imi cer scuze pt interventiile off-topic!

inteleg acum topicul!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

V-a apucat boala ? Propuneri aveti ? Bah, ce dracu' mah de nu se poate purta o discutie la obiect pe ceva de interes, tre sa inceapa mereu certuri d-astea ? D-aia pleaca userii, nu din cauza moderatorilor sau a altor trasnai. Fara cearta se poate ? Si la obiect ? Chiar nu vreti sa se schimbe nimic la Roportal ?

 

Punctual, probleme tehnice de rezolvat:

- schimbarea parolei

- schimbarea foto personal

- schimbarea avatarului

- casuta de mesaje infinta

- inchiderea flood control ca e enervant

 

Probleme personale useri - moderatori... Daca nu se poate altfel, as propune deschiderea unui topic permanent de asa ceva, sa iasa WW 3 acolo si topicul asta sa se mentina curat, si folosit in scopul in care a fost deschis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din dorinta de a mari numarul de utilizatori ai forumului, se fac exceptii de la regulament prin tolerarea off-topicului repetat si a limbajului trivial, factori care duc la un conflict permanent intre moderatori si useri, formandu-se diferite grupuri de victime mai mult sau mai putin indreptatite, in functie de persoana care judeca .

 

Boala de care sufera forumul asta e mai degraba cea a nerespectarii stricte a regulamentului, aceasta fiind si sugestia mea : sa se modifice sau sa ramana regulamentul asta, ambele solutii fiind ok, dar sa fie respectat strict, oricare dintre cele doua versiuni ar fi adoptate .

Editat de ruudflo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu credeam ca va fi o discutie libera aici-cum de altfel este si in mesajul si titlul topicului,cand de fapt trebuie sa ne legam de chestii tehnice

asadar tehnica ne omoara

si zic;

-mesageria-i prea mica(de la scoala am invatat sa nu arunc nimic)

-msg ala cu 3 sec ma omoara(pe vremuri erau 15sec. parca)-o fi avand el o logica bine stabilita,insa-i deranjant

 

in rest,toate bune si frumoase!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×