Sari la conținut
Forum Roportal
Davi_

Ce ne dorim sa se schimbe la Forumul Roportal?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da, Florian B e kinky.

Eu l-as pune politist pe infractorul Florian B.

Mai Kontroversy, nu stiu cum sa ti-o spun ca sa nu te jignesc prea tare (da, stiu, adevarul doare intotdeauna; daca spui adevarul oamenilor, ei o iau drept jignire)...... Tu probabil ai vrea moderatori din astia gen baiatul ala Ironic,fara talent,care la primul post ce contine ceva care nu intra la categoria "politically care-i-a-kkt" sa ni se inchida "gura".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ma face sa iti caut mesajele. Numai in ziua cand ti-ai luat sanctiunea erau cateva. Inclusiv un topic de 2 lei.

 

faptul ca un user jigneste o intreaga serie de useri ce posteza pe o anumita arie cum se numeste?...daca eu am simtit nevoia sa-l atentionez prin deschiderea unui topic "de 2 lei" se numeste aici eu is "nebunul"-de dragul unuia,nu ne pasa de o suta!

repet-asa se pierd userii!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai Kontroversy, nu stiu cum sa ti-o spun ca sa nu te jignesc prea tare (da, stiu, adevarul doare intotdeauna; daca spui adevarul oamenilor, ei o iau drept jignire)...... Tu probabil ai vrea moderatori din astia gen baiatul ala Ironic,fara talent,care la primul post ce contine ceva care nu intra la categoria "politically care-i-a-kkt" sa ni se inchida "gura".

Mai FNF, eu stiu cum sa iti spun: esti un rasist plin de prejudecati si mai ingamfat decat un paun jupuit.

In ce priveste 'adevarurile' cu care spoiesti tu peretii forumului, sa stii ca esti un pic favorizat chiar.

 

Aici sunt prea putini aia care inteleg cu adevarat libertatea de expresie si care intrevad granita cu dejectiile umane.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Flame. Instigare. Discutii deranjante.

 

Dar nu discutam despre problemele tale personale cu anumiti moderatori, ci despre ce iti doresti de la roportal.

Flame poate sa iasa din aproape orice topic ! Ca de exemplu cel cu Manifestul, dar cum a fost deschis de un moderator... 8)

 

Instigare ? Huh ? LA CE ? :o: Am zis eu: Haideti bre' toti sa ardem Curanul ?

 

Deranjante ? Pt. cine ? ;)

Editat de Marawder

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
faptul ca un user jigneste o intreaga serie de useri ce posteza pe o anumita arie cum se numeste?...daca eu am simtit nevoia sa-l atentionez prin deschiderea unui topic "de 2 lei" se numeste aici eu is "nebunul"-de dragul unuia,nu ne pasa de o suta!

repet-asa se pierd userii!

 

Pentru atentionari folosesti butonul ala mic, albastru, pe care scrie raport. Ala de ii zicE unii report, de parca ar fi premiu la loto.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Flame poate sa iasa din aproape orice topic ! Ca de exemplu cel cu Manifestul, dar cum a fost deschis de un moderator... ;)

 

Instigare ? Huh ? LA CE ? :o: Am zis eu: Haideti bre' toti sa ardem Curanul ?

 

Deranjante ? Pt. cine ? :o:

 

Ala cu manifestul nu e flame, plus ca TOCMAI pentru ca este deschis de un moderator, il tine sub control. In caz ca nu te-ai prins pana acum, tonul face muzica.

 

Nu ai zis "haideti sa ardem coranul", dar citez din tine:

Admit că am savurat mult această știre ! 8)

Si sper să intre odata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda...

Daca tu ai inteles ca eu am deschis un topic unde sa iti versi tu nervii, ai inteles gresit.

eu am inteles altceva in ultima vreme de la moderatorii roportalului;

poti fi jignit personal fara sa fie cineva sanctionat;poti fi calomniat si nu se vede-din vezi,doamne"prea multe mesaje"...iar explicatia e simpla:"n-ai dat raport"

 

si mai inteleg si altceva-sunt simpatii vizibile si useri favorizati

Editat de buleala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai FNF, eu stiu cum sa iti spun: esti un rasist plin de prejudecati si mai ingamfat decat un paun jupuit.

In ce priveste 'adevarurile' cu care spoiesti tu peretii forumului, sa stii ca esti un pic favorizat chiar.

 

Aici sunt prea putini aia care inteleg cu adevarat libertatea de expresie si care intrevad granita cu dejectiile umane.

Faptul ca nu tolerezi puturosii, nespalasii, nesimsisii, jegosii, hotii, mmenarii etc. nu are nimic de-a face cu rasismul. Si faptul ca dpdv genetic unii (nu toti, dar de regula mai colorati, sau provenind din Africa sau Orientul Mijloci) le au pe toate astea mai des in sange, asta nu e vina noastra si nu trebuie sa ne facem ca nu le vedem sau simtim, doar de frica de a fi catalogati drept ”rasisti”. Cand dispretuiesti pe cineva pur si simplu ca e alb, negru sau galben, atunci esti rasist, dar cand dispretuiesti lenea, putoarea, jegul, nesimsirea, hotia, atunci nu poti fi rasist, pentru ca astea nu sunt rase, astea sunt trasaturi de caracter.

Editat de FNF

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×