Sari la conținut
Forum Roportal
Davi_

Ce ne dorim sa se schimbe la Forumul Roportal?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

daca m-ar mai pasiona sa postez ca pe vremuri, as vrea mai multe emoticoane.

sau poate o schimbare totala a lor, altele noi, ca ne-am plictisit de astea vechi.

pastrate alea cu succes la public si restul inlocuite.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si mai mult respect pt. userul cu care esti in dialog-uitam de multe ori ca in spatele mesajelor sunt persoane;desi pare impersonala

postarea lucrurile nu stau asa

 

Buleala, eu zic sa nu uiti ca nu se pierde nici un mesaj si se pot aduce ale tale, alea pline de respectul asta pe care il propavaduiesti. Hai sa ne uitam putin in gradina proprie si sa ne revizuim comportamentele, inainte sa aratam cu degetul spre celalalt, ce zici?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Moderatori mai indulgenti + ceva mai mult respect pt. libertatea de exprimare ! 8)

Burrel e singurul moderator care gestioneaza bine discutiile pe tema :rasism,antisemitism etc etc

 

Restul sunt in copac.

 

 

Asta e parerea mea!

Editat de FNF

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buleala, eu zic sa nu uiti ca nu se pierde nici un mesaj si se pot aduce ale tale, alea pline de respectul asta pe care il propavaduiesti. Hai sa ne uitam putin in gradina proprie si sa ne revizuim comportamentele, inainte sa aratam cu degetul spre celalalt, ce zici?

din fericire pt mine si pacate pt altii,rareori ma insel-poate niciodata;apropiatii mei stiu asta...pe laga asta,am si o intuitie nu tocmai obisnuita-stiu,am cam gresit topicul,insa timpul o va demonstra-

Cu o singura exceptie,spune-mi unde am aratat eu cu degetul spre alti?! iar la modul "nesimtit" cand am facut-o?....

asa se pierd userii-de dragul unei aparente echidistante (subiective de cele mai multe ori)

Editat de buleala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Burrel e singurul moderator care gestioneaza bine discutiile pe tema :rasism,antisemitism etc etc

8)

e unul dintre cei mai buni!...il respect si-l apreciez

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa dispara aria de Filozofie. E folosita atat de aiurea incat mai bine fara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu o singura exceptie,spune-mi unde am aratat eu cu degetul spre alti?! iar la modul "nesimtit" cand am facut-o?....

Ai uitat contrele pe care le bagai pe topicul lui Arcangelo de genul "aici se inventeaza apa calda", degenerand discutia si in final omorand topicul cu ajutorul lui Bloody ? De cand sunt pe forumul asta n-am vazut o singura postare mai lunga de 20 de randuri din partea ta, de altfel .

Editat de ruudflo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare arie sa fie moderata. Cele mai putin active sa fie stranse la un loc si puse in carca unui singur moderator.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si sa posteze mai multi la ariile de literatura , teatru si opera.

De ce, crezi ca e buluc la teatru sau opera?

In ce priveste literatura, suntem preocupati de cum evolueaza sarcina Monicai Anghel, ce outfit-uri jalnice si-a mai luat Mihai Traistariu si, in general cine cu cine se f*te.

Adica mancam literatura dejectiilor.

Totusi, la teatru si opera, sa stii ca se duce lumea, in majoritate (din ce am observat personal) din doua motive:

-o colega de la multinationala ia 25 de bilete si da bine unuia de aici sa iasa in sotzietate la modul asta'

-iubita/sotia tuguie buzele si il imbie pe pitpalac 'bursucelule, nu m-ai dus si pe mine la un teatru de cand suntem impreuna'

Crezi ca exagerez sau duc subiectul in derizoriu?

NU.

 

Deci se posteaza atat cat este interesul, adica low.

 

Si in general as vrea lumea sa fie mai optimista .

Asta vrei tu de la un forum?

De acord, nici eu nu reusesc sa fac fata, mi se umple zilnic si tot trebuie sa sterg, chiar e deranjant.

Dar ai...nu stiu cate sute de mesaje, de ce trebuie sa le pastrezi, ai nevoie de ancore, precum criminalul care vrea sa retraiasca extazul crimei?

Moderatori mai indulgenti + ceva mai mult respect pt. libertatea de exprimare ! 8)

Tu ai dat dovada ca iti iei libertatea de a spune prostii, asa ca taci.

Burrel e singurul moderator care gestioneaza bine discutiile pe tema :rasism,antisemitism etc etc

Absolut.

Si asta pentru simplul motiv ca Burel himself si-a dovedit rasismul de cateva ori pe aici.

Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×