Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Craiova este un oras atipic, reguli proprii, primar arestat, reglari de conturi in strada, interlopi care au echipe de fotbal, etc.

 

Oricum, ziaristilor le place la nebunie sa scoata in fata toate lucrurie negative despre Craiova si sa puna titluri exagerate; "Craiova vestul salbatic" sau "Oamenilor le este frica sa mai iasa din casa", sau mai stiu eu ce alte tampenii de genul asta. De parca doar la noi se intampla lucruri rele , nu mai zic de Bucuresti, e o stare de beatitudine totala. Ei nu au interlopi si nici nu se bat, nici nu se impusca, nici vorba sa se taie pe strazi sau sa isi dea de se julesc ... Nu frate, nici vorba! :oh

:good: Asa! ma bufneste rasul cand imi amintesc ca un prieten al unei colege de serviciu n-a vrut sa vina sa o viziteze in Craiova din pricina ca-i era teama de ce-o sa pateasca. :lol2: Da, nu veniti in Craiova, sigur o patiti, femeile vor fi violate, barbatii batuti, va vor fi eviscerate maruntaiele si cate si mai cate. Sa fim seriosi, mafiotii isi reolva rafuielile intre ei, n-au treaba cu restul. Si n-am auzit de nicio fata cuminte sa fi fost luata cu japca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@LittleShyGirl,

 

nu mai puteti sa vindeti nimic ? apartament(casa) si apoi cu ce ramane sa cumparati ceva mai modest sau sa va mutati la tara, la bunici ?

 

daca chiar nu mai e nicio solutie in afara de asta cu virginitatea, atunci:

posteaza la anunturi matrimoniale in ziarele din judetul tau, posteaza pe site-uri de matrimoniale, pe site-uri unde intra barbatii mai des(sport, auto...), pune si niste poze cu tine(mascheaza-ti faţa cu un editor de poze sa nu te recunoasca cunoscutii in caz ca vad pozele).

dar nu cred ca o sa dea nimeni 5000 de € pe tine. mai mult de 1000 nu cred ca o sa vezi.

Editat de Taquito

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gizas Craist, e cineva care crede ca topicul asta e la misto?

Manutele sus!Ala eu, ala eu...De ce ar fi venit cineva pe Roportal, sa intrebe de un site unde isi poate vinde virginitatea?

Aaa stiu, ca sa se distreze!

Succes cu sfaturile oameni buni.

 

Inca nu am auzit de camatari care sa ceara bani in plus dupa plata datoriei plus dobanda(da' ce stiu eu despre asta?)In zilele noastre, surpriza, la sume mari, camatarul o sa mearga sa faca un contract la notariat.Pentru ca decat sa-ti rupa picioarele, ii sta mai bine cu banii in buzunar sau un oare si care bun(masina, casa, teren)

Stiu ca e misto sa ai o imagine ca in filme, cu oameni batuti, fete rapite si alte alea.

Editat de Pharrell24
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca Cel de Sus :roll:

Plus , o intrebare :

Virginitatea aia e doar de vanzare ? ... sau merge si de inchiriat ? :unsure:

 

 

:o:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gizas Craist, e cineva care crede ca topicul asta e la misto?

 

toata povestea e gandita prost :D incepand de la nick-ul ala "impresionant". am incercat de la inceput sa zic asta, dar, daca am vazut ca prinde, am lasat-o asa.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Taquito,iti multumesc pentru sfat,asta am sa fac.Pentru restu care si-au dat cu parerea tot ce pot sa le zic este ca nu am postat la mishto si aceasta chiar este singura solutie(desi multi dintre voi nu credeti asta).Sper sa nu ajunga nimeni de aici in situatia mea....sa va vad atunci pe voi ca va duceti la politie sau ca gasiti alta solutie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa nu ajunga nimeni de aici in situatia mea....sa va vad atunci pe voi ca va duceti la politie sau ca gasiti alta solutie.

Sa fii sigura ca nu ajungem.

Cat despre prostiile pe care le indrugi de cateva zile incoace, revino in viata reala ca nu primesti nici un sfant pentru virginitatea ta. Ai impresia ca esti unsa cu miere?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×