Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Parintii mei au luat o suma de bani de la un camatar,si desi au restituit banii acelui om plus dobanda pe care a cerut-o...acesta ne-a spus ca mai trebuie sa-i dam inca 4500 euro...iar parintii mei nu mai au de unde sa dea alti bani...deja au datorii si in alte parti...asa ca alta soluite nu am ca sa-i ajut si de aceea am luat aceasta decizie :|

 

si de ce ar da cineva 4500 de euro pt sex cu o virgina ??

alte fete au iesit la produs, sau au fost vindute camatarilor care le-au scos la produs.

oricum vine mult mai ieftin/partida.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu as plati pentru virginitatea ei, dar nu dispun de suma ceruta. :(

Hai ca te imprumut eu cu $1.

 

Buna!Stiu ca aceasta intrebare va suna stupid si ca multi ma vor judeca dar chiar nu am de ales.Din cauza unor probleme personale care nu prea suporta amanare...am decis sa-mi vand virginitatea.Am auzit ca si alte fete au facut asta si ar cam fi singura solutie sa fac rost de suma de bani de care am nevoie.Intrebarea mea este:la ce site as putea apela?(in afara de eBay,deoarece mi-am facut cont acolo ieri si astazi m-au anuntat ca l-au suspendat).Va rog inca o data sa nu ma judecati,deoarece nu doresc nimanui sa fie in situatia mea.Multumesc anticipat!

Pai traditional fata virgina sau familia ei trebuie sa plateasca ca sa o vrea cineva.

Tu vrei sa schimbi traditia si ....... poate se gasesc totusi fraieri.

O virgina nu are ce oferi si nici cunostinte nu are si de obicei sta ca o speriata cu ochii holbati si daca incepe sa se smiorcaie e si mai circ.

Tu mai bine pune mana si strange ceva bani ca sa poti atrage pe careva sa doreasca sa te initieze in placerea sexuala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si de ce ar da cineva 4500 de euro pt sex cu o virgina ??

 

Ai fi surprinsa sa stii cati ar da si pentru cati oameni 4500 de euro nu inseamna mult. Exista un market pentru absolut orice in lume, mai ales in sfera sexului. Sunt oameni care platesc bani grei pentru ciudatenii, chestii interzise, ilegale, raritati, fetishuri, obsesii, etc.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu ma surprinde nimic, exista tot felul de dezaxati.

 

oricum nu cred ca e bine ales forumul si problema e veche, intre timp nu mai e virgina sau i-au casapit camatarii.

daca vor o virgina, pun de-o vrajeala baietii si gasesc una sa pice, si fara 4500 de euro.

isi ia o masina second hand de banii aia si gaseste fetite girla.

Editat de YasmiSL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si pana la urma ce ai facut??Cu cat ai vandut virginitatea aia?? Parerea mea e ca ai facut bine ,avand in vedere ca erai virgina la 22 de ani ,trebuia sa se intample odata.Ba era timpul sa platesti tu sa te rezolve cineva daca altfel nu se putea :P

Editat de Family Guy
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×