Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Buna!Stiu ca aceasta intrebare va suna stupid si ca multi ma vor judeca dar chiar nu am de ales.Din cauza unor probleme personale care nu prea suporta amanare...am decis sa-mi vand virginitatea.Am auzit ca si alte fete au facut asta si ar cam fi singura solutie sa fac rost de suma de bani de care am nevoie.Intrebarea mea este:la ce site as putea apela?(in afara de eBay,deoarece mi-am facut cont acolo ieri si astazi m-au anuntat ca l-au suspendat).Va rog inca o data sa nu ma judecati,deoarece nu doresc nimanui sa fie in situatia mea.Multumesc anticipat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parintii mei au luat o suma de bani de la un camatar,si desi au restituit banii acelui om plus dobanda pe care a cerut-o...acesta ne-a spus ca mai trebuie sa-i dam inca 4500 euro...iar parintii mei nu mai au de unde sa dea alti bani...deja au datorii si in alte parti...asa ca alta soluite nu am ca sa-i ajut si de aceea am luat aceasta decizie :|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mult trebuie sa tina la tine parintii daca accepta sa te vanda ca pe o marfa. Sau ei nu stiu si tu faci totul de capul tau?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parintii mei au luat o suma de bani de la un camatar,si desi au restituit banii acelui om plus dobanda pe care a cerut-o...acesta ne-a spus ca mai trebuie sa-i dam inca 4500 euro...iar parintii mei nu mai au de unde sa dea alti bani...deja au datorii si in alte parti...asa ca alta soluite nu am ca sa-i ajut si de aceea am luat aceasta decizie :|

 

si daca-i dau 4500 de euro o sa va lase in pace? ai tu garantia asta? ce iti mai vinzi dup-aia?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e vorba ca nu ar tine la mine,deoarece au facut multe sacrificii pentru mine...dar alta solutie chiar nu am mai gasit...nu mai au de unde sa ia bani imprumut...oricum suntem inglodati in datorii...am discutat cu ei despre asta,initial nu au fost deacord...dar in cele din urma am decis impreuna ca alta solutie nu exista,din pacate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

uaii, nu pot sa cred! un parinte nu face sacrificii pt. copiii lui, ai priceput? un parinte face tot posibilul sa le fie bine. ala numai parinte nu e care-si vine copilul, care accepta asa ceva. fetito, trezeste-te, nu esti responsabila pt. greselile lor! chiar de-ar fi sa te culci cu utimul parlit, macar sa-ti placa de el, nu te lasa vanduta ca o vita in targ!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce tara de rahat !

Si voi sunteti de rahat daca acceptati asa ceva. Nu-ti mai vinde nimic, du-te la politie, cu tot cu ai tai. Sacrificii nu inseamna sa iei bani sa-i arunci pe geam, nici sa te prostituezi.

Va plangeti ca e tara nasoala... da' cine o face asa, nu nasoii care locuiesc in ea ?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

chiar daca n-au aruncat banii pe geam, chiar daca au vrut sa faca ceva bun si au esuat, nu-i vina ei. chiar daca ar fi facut ea tanmpenii cu nemiluita, copilul nu se scoate la vanzare. copilul e un dar pretios.

Editat de oama invizibilicoasa
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca nu e bine ceea ce fac...si chiar va inteleg reactiile,dar nu-mi pot lasa parintii la greu,macar atata pot sa fac pentru ei.La politie nu pot sa merg pentru ca dupa cine stie ce se poate intampla(acel camatar este un om periculos si din cate am inteles are relatii chiar si in politie).Sunt convinsa ca voi regreta aceasta decizie,dar chiar nu-mi pot lasa parintii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×