Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sper sa nu-i mai vad niciodata. As fi vrut sa se trezeasca si sa vada si ea cum sunt. Mi-e atat de silaaaaaaaaaaaa. Fala si parada, atat, sentimente ioc. Din gura e atat de usor! O sa ajung sa urasc cuvintele. Dar deja le urasc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 Care va sa zica iar ajunsai sa vorbesc singur. ,,Multa lume nacajita!'' Asa mi-a spus maicuta mea atunci cand am intrebat-o de ce vorbesc oamenii singuri, pe strada .Da ce sa-i faci ?

Am cunoscut odata o fata care lucra la radio. Si-mi spunea dansa asé intr-o doara ca-i place mai mult sa lucreze la radio decat la tv . Ca poti merge la serviciu cu ditamai cearcanele, cu parul valvoi si daca-ti lipseste frun dinte iar nu-i bai. Numa sa ai vocea mieroasa ! Am ras copios si apoi fiecare si-a vazut de radiolul lui. Avea dreptate, acum vad ! Da nu prea mai am ce face. ,,Vezi ?- d'aia beau! '' ar fi zis un prieten de-al meu ! Eu nu beau dar vorbesc singur. Bine barem ca am vocea ,,mieroasa''. Hahaha...un alt prieten mi-ar fi spus: ,, cu vocea asta te poti inscrie la dansuri! ''.

 Pe cine pacalesc eu aici'sa ? Doar stiu bine ca prin clasa a cincea m-a scos profesorul de muzica afara din clasa.

Mi-a zis: -,,Du-te dragule si joaca-te prin curtea scolii ca-ti dau eu un cinci din oficiu; numai nu-mi mai bruia corul !''

Vezi ? d'aia beau !

Editat de Majer
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×