Sari la conținut
Forum Roportal
tisepare

Parere despre...

Postări Recomandate

Procesor i5 la pretul ala? Sigur nu are ceva "nesanatos"? Eu ma asteptam la un 2500-2600 ron. Dar daca tu zici :think: ... Mersi pt raspuns!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu personal m-as orienat dupa un MAC.Il consider cel mai bun computer si il folosesc de 11 ani desigur in variatele lui forme anuale noi.Dar asta spun mai mult din pdv al meseriei mele de artist caci e cel mai bun pt. orice legat de arta si nu e un artist sa aleaga altceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu personal m-as orienat dupa un MAC.Il consider cel mai bun computer si il folosesc de 11 ani desigur in variatele lui forme anuale noi.Dar asta spun mai mult din pdv al meseriei mele de artist caci e cel mai bun pt. orice legat de arta si nu e un artist sa aleaga altceva.

 

PREA scump... eu sunt mai muritoare de rand...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

PREA scump... eu sunt mai muritoare de rand...

 

 

OK,imi pare rau ,nu am stiut ca esti la un anume buget.Ceea ce este important este sa ai unul care sa reziste in timp...tot ce este sub marca Windows nu dau randamentul scontat si dupa 1 an il dai la reparat ori chiar si mai devreme,am cunoscut cazuri cu persoane care au cheltuit destui bani sa fixeze un astfel de computer si nu prea conteaza firma si puteau sa-si cumpere de fapt un Mac in schimb.

 

Dar te inteleg.Iti doresc noroc sa gasesti unul care sa nu-ti creeze probleme.Cand esti in un anume business si te bazezi 24 din 24 pe computer trebuie sa investesti in ceva durabil si de cea mai buna calitate.

 

Peace

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×