Sari la conținut
Forum Roportal
fire de praf

Ce te-a facut sa razi azi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

medicii care's pe tura cu mine :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Azi dimineata m-am dus sa cumpar de la 7/11 niste inghetata Olandeza si inapoi trecand pe langa curtea unui vecin care are 2 catei Chihuahua,ca de obicei am fost intampinat de ei in latraturi(sunt fff galagiosi-gura mare)si unul sa se dea mai viteaz s-a aruncat spre mine ca a ramas cu capul intre gratiile gardului:)Cam nasol dar a fost un moment comic...am sunat la poarta sa vina vecinul care a reusit sa-l scoata de acolo.Nu a avut nimic rau ca ...a mai facut el tampenia asta:)

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tot catelul. Care a casunat pe fata de masa de la bucatarie si a facut-o praf si pulbere, imprastiind-o prin toata bucataria. Iar cand l-a vazut sotul meu el arata de parca facuse o fapta eroica, pt. care chiar astepta laude! :lol:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"i hope that you've enjoyed my coffee as much as i've enjoyed yours", spusa de unul dintr-o cafenea, atunci cand ma pregateam sa plec , dupa ce cu o ora inainte avusese grija sa ca domn' chelner sa ne incurce cafelele.

:rot:

 

P.S. Daca n-am scris corect in engleza, ei bine, asta nu e vina lui. Probabil ca daca ar fi stiut ca sunt anafabeta si la engleza , mi-ar fi zis prin biletel. :haha:

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×