Sari la conținut
Forum Roportal
fire de praf

Ce te-a facut sa razi azi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

La adunarea festivă,
directorul ţine o cuvântare. Unul dintre spectatori către cel din faţă:
− Vă daţi, vă rog, jos pălăria, nu-l văd bine pe domnul director.
Peste câteva momente :
− Nu vă trageţi puţin la stânga? Tot nu-l văd perfect.
Peste un minut :
− Încă puţin vă rog...
− Nu vreţi şi un binoclu? întreabă cel din faţă exasperat.
− Nu, mulţumesc, am lunetă la puşcă..
  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cumpăr CAL !!!!
Rog seriozitate !!!!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 8 minute, gargbird a spus:

Pe la noi nu se vand carburanti decat in containere speciale de care vanzi si tu pentru masinile de tuns iarba sau ceva echipament de sport!!!   Insa daca s-ar intampla un accident din asta, clientul achita plata curateniei de profesionali, indiferent pe ce suprafata a cuzut.    

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 ore, Vriies a spus:

Cumpăr CAL !!!!   Rog seriozitate !!!!

Noroc ca n-ai nevoie de grajd, incape in loc mai mic.   Insa neaparat sa-l urmaresti cum i se ridica valoarea si cand s-a oprit, sa-l vanzi imediat daca vrei sa faci o para chioara.   

Zici seriozitate ...   eu aici in alimentara cautam Hrean inainte sa pun verzele la murat, ca altfel nu ramane crocant cum imi place mie.   In inglish i se zice  Horseradish, iar in alimentari se vand in bucati mari, precum se vede pe video, evreii sint primii la cumparat, pe urma ungurii, restul populatiei in mare majoritate habar n-au ce-i acolo sus pe raft, cam 97% din americani stie doar de un sauce deja preparat langa anumite specialitati de carne.   Mexicanii nu-l mananca, in Sushi se pune Wasabi care-i verde, deci nu exista oficial chestia mare care seamana cu CAL. 

Seriozitatea a pierdut teritoriu cand l-am intrebat daca mai au ca pe raft este doar pretul si era sa moara de ras ca ce vreau???  Horse what???  Bipeaza macelarul ca el are parti din CAL, si desigur ma va ajuta.    Apare un mexican de 2,5 metri razand, ca n-a inteles bine ce voia managerul magazinului.    A ras si mai bine la auz de Horseradish, a fost gluma anului, ei doar lucreaza acolo, nu trebuie sa stie NIMIC din ce vreau eu sa cumpar si ce voi face cu marfa!!!   

https://video.search.yahoo.com/search/video?fr=mcafee&ei=UTF-8&p=Horseradish&type=E211US91088G0#id=59&vid=831f0818b3483ab270766f44ac76ab38&action=view

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 ore, Enki a spus:

image.png.e46121490cf9e0e8c90bc30b0aa55a64.png

Roșii modificate genetic cu tehnologia 5G

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×