Sari la conținut
Forum Roportal
fire de praf

Ce te-a facut sa razi azi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Deschid geamurile sa intre aer curat ca e noapte, liniste, racoare dar intra miros de kkt de caini sau pisici ... ca lumea plimba cainii noaptea sa nu aibe de ridicat cacaturile.  

Nu stiu ce sa fac, sa rad sau sa plang ca ma doare si capul ca toata ziua a suflat un vant de undeva si ma deranjeaza.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trump, prea bătrân ca să candideze în 2024. Un apropiat îi dezvăluie obiceiurile – Evenimentul Zilei (evz.ro)

Ce PLM,  bideul este cu 5 ani mai batrin ca Trump!!!   cade din mers, precis e si mort dar acopera altcineva in locul cadavrului ca nefasta prea-l pupa la tot pasul, ceea ce deloc nu era traditie prezidentiala!!!   

******

Mai este ceva de ras, dar e scris in limba maghiara cine vrea poate sa se amuze: - Egy nap alatt elfogyott az óvszer a Borkai-bulin | 24.hu 

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

punint491_fofoaca.jpg

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e frig  ... brrrrr!!!!   :eek:  mda, in Arizona e frig a 3-a zi.   Cu 2 plapumi m-am invelit azi noapte si peste T-shirt am mai imbracat si un pullover de Craciun, rosu, ca este cea mai calduroasa haina din cate posed.    Nu m-am informat de unde bate acest vant rece, insa 27*C cat scriu ziarele ca sint pe moment afara, e chestionabila, poate din cauza vantului puternic, ieri misca masina pe free-way desi nu este chiar usor Aviatorul.   In pat o sa ma incalzesc, si cafeaua s-a racit rapid pana sa duc cana la gura :lol2:   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar putea fi o imagine cu text care spune „Cu sfială, părinții lui Tilică îl duc la doctor fiindcă are cocoÈelul prea mic. "Dați-i să mănânce clătite", zice doctorul. "Se rezolvă". Mama face un platou cu clătite. -Pentru mine, mami?, zice Tilică. la și tu două. Restu-s pentru tac-tu.”

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×