Sari la conținut
Forum Roportal
fire de praf

Ce te-a facut sa razi azi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In realitate nu asa se intra in cladirile oficiale, azi au fost lasate sa intre cine doreste sa fie filmati, sa aibe documentatie.  Era vizita cu usi deschise.   Eu am fost la tribunal si m-au controlat si intre picioare sa vada daca n-am pampersi si in ala ascuns ceva, ca la aeroport.  Nu prea sint credibile nici usile de metal detector, desi eram cu avocatul meu care avea instructiile stricte la care m-a preparat.   Filmele sint de intimidat pe cei care merg sa vada filme.   Am vazut un film facut despre Romania pe timp de comunism ca americanii s-au dus si luptau pentru niste printi din Moldavie ... parca erau in Las Vegas, nu pe munti, insa Moldavia unde era acel printz anonim, practic nu este zona montana.   Parca americanii stie unde este acel loc??? dar au incasat sume cu multe zerouri de la prostimea care se ingramadeau sa vada actorul in actiune ...

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am asistat la o scena ce n-am crezut ca exista decat in acele vedo clipuri facute acasa.    

Eram in masina prima oprita la semafor.   Pentru ca nu este trafic ca de obicei nici la orele 4:00 PM, din toate directiile aveam rosu si nu ne miscam dinspre 4 colturi de strada a cate 7 benzi de circulatie la un moment dat, dar o masina a luat spre dreapta si apare o camioneta imensa cu un individ la volan cu geamul lasat jos, vizibil fara haine pe el, o mutra paroasa si tatuata,  muzica urla si el face semne in jos paralel cu corpul.  Unu a claxonat, dar il invita cu doua maini sa mearga acolo ... n-aveam unde sa fug decat sa astept randul la verde ca de obicei asa ceva nu se termina cu bine.   Norocul a fost ca eu am avut verde la schimbare de semafor si am fugit de acolo rapid.   

Mi-am adus aminte ca a povestit o cunostinta demult ca a patit ceva asemanator cand lucra intr-o noapte intr-un local de hamburger si doar prin geam din masina serveau clientii.   Unu la fel gol voia pe ea s-o traga din geam in masina dar au sarit colegii, atunci inca nu era Cell Phone.   Azi a fost inca soarele pe cer, lumea cu cateii si copiii la plimbare, era pe un colt o spalatorie de masini dar si de catei si statie de benzina plus un magazin cu de toate.   Cred ca a primit o doza mare gratuit din acea bunatate venita din columbia acum cateva zile!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×