Sari la conținut
Forum Roportal
fire de praf

Ce te-a facut sa razi azi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci, vaiii, cum suna mesajul de alerta de la IGSU recitat de voce de roboata in romana si in engleza.

measures :lol2: cum se scrie.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar putea fi o imagine cu 1 persoană, în aer liber şi text care spune „lo pot singură, n-am nevoie de nici un bărbat în cas...”

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma cheama o prietena daca o pot ajuta sa-i fac cumparaturile ca azi au fost vreo 45*C si nu poate sa iasa din casa.   

Ajung la ea, imi da lista de cumparaturi, cardul cu care sa platesc dar a uitat cifrul secret si un scurt text ca in caz de ceva ea m-a autorizat sa folosesc Card-ul.   Scrie textul cu de toate dar opreste lista de cumparaturi fara sa dau seama doar dupa ce am terminat cu ale mele, voiam sa verific daca n-am uitat ceva.   Spunea ca dupa o vreme si-a data seama ca strange ceva in mana ... eu doar 1 lucru nu i-am cumparat despre care n-a vorbit doar l-a pus pe lista.   

Daca va mai fi si alta data, cer lista pe telefon ... da' ce am obosit cu ridicat saculeti de cartofi si pus in cart, ceapa la fel, varza si restul de zarzavaturi ... din cart pe vanda rulanta la casa, acolo tot eu impachetez dupa ce am platit si inapoi  in cart, tranersat parcarea incarcat totul in masina, la ea am descarcat o parte, acasa partea cealalta, de pus totul la loc dupa ce le-am spalat si desinfectat, si pe mine si toate pe nemancate sa fiu mai flexibila la robot.   

Nu cred ca mai am mult chef de facut sarmale sa dau de pomana si in numele bolnavilor care sufera.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar putea fi o imagine cu 6 persoane, persoane în picioare şi text care spune „Tatăl, mândru de fiul sau, l-a pozat cu învățătoarea”

 

 

 

 

Ar putea fi o imagine cu text care spune „-Alo? Spitalul de copii? -Da, țe vlei?”

 

Ar putea fi o imagine cu 1 persoană

 

Ar putea fi un meme cu 13 persoane, persoane în picioare şi text care spune „BUNICA: pe timpul meu lumea nu se gandea numai la sex”

 

Ar putea fi o imagine cu 1 persoană şi text care spune „Când ești un insuportabil,da fuți bine aturi de DATA NASTERII (ex: mesaj RMEAZA DUMITRU, PĂRĂSIT DE PESTE 80 DE ORI DE SOȚIE? afla”

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×