Sari la conținut
Forum Roportal
Fernandaa

Sugestii Impotenta

Postări Recomandate

:crazy: Am ramas in urma cu moda, inseamna. Ce e ala inlocuitor natural? Se face transplant mai nou?

Subtitut ma, ce naiba? :jester:

Nu cred ca ai ramas in urma cu nicio moda, ca astea exista de cand ii lumea si Pamantu'. :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai nicio clipa nu m-am gandit sa schimb partenerul. Daca il am ca partener, tin la el si din alte motive, presupun. E si sexul important dar mai importanta ar fi persoana.

Editat de carly

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma (daca te deranjeaza apelativul, atentioneaza-ma) , hai sa mergem din aproape in aproape, ca vad ca altfel nu merge. Deci nu trebuie sa-l inlocuiesti cu altul. Tu nu stii bancul acela conform caruia un barbat este 300% potent? :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma (daca te deranjeaza apelativul, atentioneaza-ma) , hai sa mergem din aproape in aproape, ca vad ca altfel nu merge. Deci nu trebuie sa-l inlocuiesti cu altul. Tu nu stii bancul acela conform caruia un barbat este 300% potent? :think:

Nu ma deranjeaza apelativul si nu stiu bancul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eh, daca nu stii, n-o sa fiu eu aceea care te invata. :jester:

Fernando, unde esti, ca sa te caftesc , ca ne-ai bagat in astfel de dezbateri? :bataita:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Serios... stiu ca barbatul n-are cum sa fie impotent, de aceea am si pus mai inainte cuvantul in ghilimele. Dar si scaderea libidoului e un semnal de alarma. Sau ea e varza in arta sexului, sau el nu mai simte atractia necesara care sa-l ajute la performantele dorite... Poate fi si bolnav psihic. Cu sedative indopat mare lucru nu face in pat, evetual doarme.

Deci depinde de "impotenta" ce e de facut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fac ce fac si tot dau de inca o bijuterie din seria dilemelor gospodinesti, marca tanti Strut.

Blasfemie, ea e doar curioasa din cale afara....o musaca n-ar face, un aspirator n-ar da, in loc sa aiba dilemele astea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×