Sari la conținut
Forum Roportal
fire de praf

Sexul la ULTIMA intalnire

Evaluează acest topic

chestionar de maxim interes  

12 membri au votat

  1. 1. Pro sau contra sexului la ultima intalnire

    • Pro
      8
    • Contra
      4


Postări Recomandate

Eu n-as face-o decat pt. placere. Suferinta e exclusa. Facandu-ti partenerul sa sufere, e imposibil sa nu suferi si tu. Egoism?

Pai stai, ca si eu tot din placere as face-o si eu. Ziceam de faza cu suferinta referitor la ceea ce a spus Aponodos, care rea, cum o stii :jester: a zis ca vrea sa-i provoace suferinta.

Si ca s-o zic pe aia cinstita, pentru ca este vorba despre sfarsit, este destul de posibil ca sa-mi fie indiferenta suferinta lui - asta nu inseamna musai ca m-ar bucura.

Editat de Sicilia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai stai, ca si eu tot din placere as face-o si eu. Ziceam de faza cu suferinta referitor la ceea ce a spus Aponodos, care rea, cum o stii :jester: a zis ca vrea sa-i provoace suferinta.

Si ca s-o zic pe aia cinstita, pentru ac este vorba despre suferinta, este destul de posibil ca sa-mi fie indiferenta suferinta lui - asta nu inseamna musai ca m-ar bucura.

Cred ca de fiecare data cand se deschide un nou subiect, acesta ar trebui sa existe in varianta dubla, una in care sa se discute normal, unde fiecare sa-si spuna parerea sincera, si altul pt. mistouri. Ce zici? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord.Dar depinde de fiecare.Unii poate vor sa ramana cu o amintire, altii sa se simta bine, altii sa se razbune pe partener.Dar n-as rata o asemnea ocazie daca ar fi sa ma despart de partener. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca de fiecare data cand se deschide un nou subiect, acesta ar trebui sa existe in varianta dubla, una in care sa se discute normal, unde fiecare sa-si spuna parerea sincera, si altul pt. mistouri. Ce zici? :blink:

Zic ca nu stiu unde ai vazut tu mistoul. Pentru ca daca am inserat si o gluma in postarea mea sau daca folosesc un "ton" in general vesel ( ca azi bate vantul din directia potrivita, sunt binedispusa), asta nu inseamna ca fac misto de cineva. Ori la aria dragoste avem voie sa deschidem subiecte doar daca facem sex nebun cu socrul ori Vivi, vecinica, nu-i face sex oral lui ghio si vrem sa-o convingem?

Amu' sper ca nu pui trompa iar si te superi, ca am zis-o asa, mai pe stilu' meu ( yo, yo, au!

Editat de Sicilia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord cu sexul la ultima intalnire. Indiferent din ce motive ne-am desparti, n-ar face rau un punct pe "i".

Prefer ca dupa ce trece dezamagirea sa pastrez doar amintirile placute. Si daca ar fi una si din ultima zi, cu atat mai bine.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Zic ca nu stiu unde ai vazut tu mistoul. Pentru ca daca am inserat si o gluma in postarea mea sau daca folosesc un "ton" in general vesel ( ca azi bate vantyul din directia potrivita, sunt binedispusa), asta nu inseamna ca fac misto de cineva. Ori la aria dragoste avem voie sa deschidem subiecte doar daca facem sex nebun cu socrul ori Vivi, vecinica, nu-i face sex oral lui ghio si vrem sa-o convingem?

Amu' sper ca nu pui trompa iar si te superi, ca am zis-o asa, mai pe stilu' meu ( yo, yo, au!

Mda, nu ma supar, mi-o meritam, pt. ca si eu pendulez intre seriozitate si mersul prin balarii. Si-apoi, cum ti-am mai spus, am soricul gros. :jester: Numai ca, uneori am impresia ca nu reusim sa ne potrivim frecventele si din cauza asta ies scantei. Nu la noi doua m-am referit, ci in general. :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-ma, ma , ca m-ai dat gata cu melodia de la dedicatii. :cry:

Mersul prin balarii are si el farmecul lui, daca nu ai un bat adanc infipt in *** si daca nu ti-a turnat Dumnezeu borcanul cu apret in cap, la botez. :jester:

Oricum, eu chiar fusei destul de serioasa.

Ori vreti sa va deschid topic despre frumuselul instalant in biroul de langa mine, si de care simt ca sunt in pericol sa ma ... indragostesc? :jester:

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-ma, ma , ca m-ai dat gata cu melodia de la dedicatii. :cry:

Mersul prin balarii are si el farmecul lui, daca nu ai un bat adanc infipt in *** si daca nu ti-a turnat Dumnezeu borcanul cu apret in cap, la botez. :jester:

Oricum, eu chiar fusei destul de serioasa.

Ori vreti sa va deschid topic despre frumuselul instalant in biroul de langa mine, si de care simt ca sunt in pericol sa ma ... indragostesc? :jester:

:flirt: Daca eram barbat ti rapeam si fujam cu tini in lumi. Deschidi si vrea inimioara talica, ca mie tot ce fasi tu imi plasi.

Acum, serios vorbind, ma bucur ca-ti placu melodia. Si nu te lua prea mult dupa ce spun eu, sunt oama cur-sucit, acu-mi place ceva, peste doua secunde nu nu-mi mai place, nu ma baga in seama prea tare. :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ori vreti sa va deschid topic despre frumuselul instalant in biroul de langa mine, si de care simt ca sunt in pericol sa ma ... indragostesc? :jester:

DA!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ori vreti sa va deschid topic despre frumuselul instalant in biroul de langa mine, si de care simt ca sunt in pericol sa ma ... indragostesc? :jester:

 

 

nu. :tease:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×