Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Niciun/nicio

Postări Recomandate

Intreb si eu ca tampitu". Discutia e pe bune sau faceti bascalie? :yes:

 

E foarte pe bune. Daca vei fi putin atenta la orice film, pe orice program te vei convinge singura. Cu conditia sa fii in Romania :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E foarte pe bune. Daca vei fi putin atenta la orice film, pe orice program te vei convinge singura. Cu conditia sa fii in Romania :D

M-a lamurit Realtv. Sunt in Romania da' nu m-am uitat de mult la TV ca sunt in "sexiune" vorba lui Ares444.

Si uite de ce ma tin in loc sa invat. :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oamenilor in noul DOOM exista o gramada de innoiri printre care si niciun/nicio dar nu sunt numai astea!mai uitati-va ca rade lumea de voi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da de ce sa rada lumea de noi...?scuza-ne ca nu suntem asa avansati ca tine...dar omu afla nu avem cipuri si la fiecare schimbare /modificare sa fim atentionati...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oamenilor in noul DOOM exista o gramada de innoiri printre care si niciun/nicio dar nu sunt numai astea!mai uitati-va ca rade lumea de voi!

Scuzati va rog ca v-am deranjat cu lipsa noastra de cultura. Promitem ca incercam sa nu o mai facem data viitoare.Dar, fiind atat de ignorante....., s-ar putea sa nu reusim. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

limba romana se schimba dupa noi, multa lume foloseste "mi-ar place" in loc de "mi-ar placea" ,spre exemplu si in final o sa ajunga sa fie corecte ambele variante

asa si cu niciun/nicio...desi ideea nu mi se pare prea stralucita :crazy:

si dc. nu folosim cuvintele respective corect imediat ce se produc schimbarile inseamna ca suntem tampiti??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In prostia mea ma intreb oare cine o fi avand idei atat de stralucite?!

 

Eu refuz sa folosesc niciun si nicio...sa fiu eu analfabeta :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In prostia mea ma intreb oare cine o fi avand idei atat de stralucite?!

 

Eu refuz sa folosesc niciun si nicio...sa fiu eu analfabeta :crazy:

Hihihihiihihi. Lasa Ariana, ca o sa-ti treaca. Asa am spus si eu cand au schimbat sint in sunt ,dar pana la urma m-am obisnuit, mai ales ca imi era frica sa nu ma depuncteze pe la examene pe criteriul asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ia cititi si cruciti-va. sau crucitiva, ca oricum nu mai conteaza...in ritmul asta o sa ne depunem armele in fata agramatilor in cativa ani...vai de capul nostru...

nu stiu ce aveti voi de gand, dar eu cred ca fug din tara !

 

http://www.agonia.ro/index.php/article/147787/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul este ca e mai usor sa modelezi o mana de oameni care stiau sa foloseasca in mod corect limba romana, decat cele cateva milioane de persoane analfabete, mircuitoare...

Asa ca, Dunadanule...te-ai luptat degeaba aici pe forum.

:yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×