Sari la conținut
Forum Roportal
Cocolino+pe+valuri

Provocare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mi-o filat beculetu. M-o inspirat unu simpatic de pe-aici.

Va place sa fiti provocati in amor? Da au ba?

Si daca da, si daca ba, cum reactionati cand sunteti provocati?

Bagam si niste povesti?

Io ma duc sa ma inarmez c-un sandvici si-o bere si va zic daca vreti.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De 20 de ori s-o benoclat careva pe aici da parca nimeni nu are ce zice de provocare...

Ba, parca v-am zis sa va scoateti strategiile secrete din beci.

 

Daca v-ar provoca vreo mandreata de femeie la o cina speciala, in timpul careia voi, barbatii, sa fiti legati la ochi, ati accepta?

Astept ceva actiune pe aici si dup-aia povestesc, daca are careva chef sa participe.

Sau mai stii, doua beri si scriu de unu singur aici. Nici c-o sa-mi pese.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun, am bagat si berile alea, pot baga si povesti acu. Mai ales ca uite o mai lasat cineva o urma p-aici. O coada de mat, haha.

 

Pai lucrurile or stat asa. Fata mi-o promis un rasfat dupa o confruntare de-asta de tot aveam noi. Nu intru in detalii. Si nu cearta, confruntare. Ne placea sa ne contrazicem, lol.

Si cum avea ea acolo talent la gatit, mi-o spus ca ma rasfata cu o singura conditie: sa ma dau pe mana ei. Fara bariere. Numa in timpul cinei. Daca era alta, nu acceptam, ca n-am incredere in orice femeie in bucatarie. Gurmand cum is, nu bag nici chiar orice in mine numa de dragu de a avea stomacu plin.

Pus camasa pe mine (fara cravata, ca ma sufoc), luat una bucata buchet de flori de camp (asa mirosea si parul ei, a fan si a flori de camp) si prezentat la usa la ora stabilita. Ma, dar fata imi zice ca trebuie sa ma lege la ochi inca din prag, ca altfel vad eu ce-o gatit ea pe-acolo si nu-i bine. Daca m-am bagat, m-am bagat, joc pan la capat. Si o las sa-mi ia vederea. Dar mirosu.... eeeee, mirosu, cum ne apropiam de bucatarioara ei, m-o luat din plin. Narile mele deja inghiteau hulpave aromele ce se plimbau prin aer. Si cum simtu meu olfactiv merge brici, am prins din aer ceva vinete, ceva marin (peste sau nu, asta inca nu stiam), ceva dara fina de vin, ceva condimente (la astea nu ma pricep sa le insir).

 

Sa nu mai trag mata de coada, desfatarea o fost totala. M-o hranit fata mea, m-o tachinat, m-o mangaiat, mi-o cules ramasitele de mancare de pe buze fie cu mangaiere usoara, fie cu buzele ei. Cand am ajuns la desert tre sa spun ca deja aveam creierii incinsi, nu numa pantalonii, ha ha.

 

No si aici o venit surpriza de pe tort. Cand cina s-o incheiat, am schimbat rolurile. Esarfa o cazut, era acum randu meu s-o iau in primire. Fata mea avea sa fie legata la ochi. Luam eu capastru iar la iapa mea naravasa.

Mai departe nu intram in detalii.

A gentleman never tells.

Nici macar unu cocalar asa, ca mine.

 

Voi v-ati da pe mana fetii sau a baiatului in stilu asta?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Micule, te ia batranu pe langa el, asa?

Ce mi-o gatit... acuma nu vrei sa-ti dau lista de bucate... cand io-mi amintesc cum m-o hranit mai repede decat cum mi-o gatit.

Is cam flamand de-o vreme incoace.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

boring. povesti de-astea stiu sa inventez si eu. dar spune-mi, in toata povestea aia cand te-ai spalat pe dinti?

Editat de lynxul_negru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mane, inventeaza. Da de ce sa inventezi daca te plictiseste?

Io v-am zis ca scriu de unu singur, rahat baltat, n-am pretentii de la nimeni.

 

Stai ma ca io acum m-am prins...

Tu voiai sa faci pe juriu aici. De-aia mi-ai zis ieri sa bag.

S-acuma numa strambi din nas.

De parca ai platit sau te-o tinut cineva sa citesti aici.

 

Zic, n-am pretentii, asa ca pretentiile altora ma intereseaza catusi de putin.

Editat de Cocolino+pe+valuri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mane, inventeaza. Da de ce sa inventezi daca te plictiseste?

Io v-am zis ca scriu de unu singur, rahat baltat, n-am pretentii de la nimeni.

 

Stai ma ca io acum m-am prins...

Tu voiai sa faci pe juriu aici. De-aia mi-ai zis ieri sa bag.

S-acuma numa strambi din nas.

De parca ai platit sau te-o tinut cineva sa citesti aici.

 

Zic, n-am pretentii, asa ca pretentiile altora ma intereseaza catusi de putin.

 

Nu, nu vreau sa fac pe juriul. Dar tot astept sa aud si eu alte povesti decat astea super-folosite cu esarfa la ochi, cu cuburile de gheata si cu melodia "You Can Leave Your Hat On".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×