Sari la conținut
Forum Roportal
oana_norkys

O poveste de dragoste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stai, n-o lua atat de tragic, la urma umei doar nu te casatoresti cu el. Faci o incercare, daca merge totul e ok, daca nu, nu.

Prefer sa astept persoana potrivita:P

 

Ce coincidenta :)

adica?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da' sunt curios, nu te-ai cuplat cu niciun romanas pe acolo ? Ca vorba aia, geme Italia de romani.

 

Da' ce curiozitati ai.

Si de ce tocmai cu un roman? De ce nu cu un italian? Romanii din Italia majoritatea sunt fara pretentii intelectuale. :o: Poate fata ar vrea ceva mai rasarit.

 

Ori vrei s-o "cuplezi" cu baiatu' ala deprimat?

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ori vrei s-o "cuplezi" cu baiatu' ala deprimat?

 

 

tu ai zis-o, nu eu ! :o:

 

Prefer sa astept persoana potrivita:P

 

OK! am editat. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da' ce curiozitati ai.

Si de ce tocmai cu un roman? De ce nu cu un italian? Romanii din Italia majoritatea sunt fara pretentii intelectuale. :o: Poate fata ar vrea ceva mai rasarit.

 

Ori vrei s-o "cuplezi" cu baiatu' ala deprimat?

Deci e bine ....poate ma si cuplez pe aici:))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar tu de fapt ce vrei de la noi?,vrei sa-ti gasim noi un nou iubit-papagal? pt.mine una fostul a fost doar o jucarie in mainile tale pe care l-ai frecat cum ai vrut pt.ca ai avut pe cine sa freci,dar daca iti dau eu un trubadur,vrei?iti este suficient?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar tu de fapt ce vrei de la noi?,vrei sa-ti gasim noi un nou iubit-papagal? pt.mine una fostul a fost doar o jucarie in mainile tale pe care l-ai frecat cum ai vrut pt.ca ai avut pe cine sa freci,dar daca iti dau eu un trubadur,vrei?iti este suficient?

Daca vroiam un iubit imi cautam in alta parte nu aici. E parerea ta ceea ce crezi, eu accept si pareri pro si pareri contra. Dar nu ar trebui sa vorbesti pentru ca nu esti la curent cu intreaga poveste. Si nu trebuie sa'ti dau tie explicatii, e un forum pe care poate scrie oricine orice (in limitele bun'simtului). Asa ca daca ti se pare neinteresanta povestea, treci mai departe!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×