Sari la conținut
Forum Roportal
Guest325

nu mai suport singuratatea, am 22 de ani si vreau sa ma sinucid

Postări Recomandate

Si pentru Arcangelo... Eu zic ca te pacalesti singur. Poate acum iti iese, dar vezi tu mai incolo. Am si eu scurte momente in care asa imi plac floricelele din parcuri. Dar imi trec repede.

 

Poate ca si el avea doar scurte momente inainte, doar ca a reusit sa le extinda. :) Poate el chiar a reusit sa fie multumit cu singuratatea. Si il cred.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca si el avea doar scurte momente inainte, doar ca a reusit sa le extinda. :) Poate el chiar a reusit sa fie multumit cu singuratatea. Si il cred.

Eu inainte aveam lungi momente. Ma duceam cu orele in oras, exploram tot felul de cartiere, ieseam in afara, urcam pe dealuri. Si ma simteam bine. Acum nu mai am chef de asa ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:hi: Arcangelo

 

Omul , prin definitie , este jumatatea unui intreg . Asa ne-a creat natura , vrem - nuvrem.

Dar nu te contrazic , se poate sa te simti bine si singur daca asta este o alegere/convingere.

Doar timpul poate sa te lamureasca daca ai facut bine sau nu .

Si , mai ales, de la o varsta in sus ....

Te-ai cupla cu o persoana nepotrivita numai ca sa nu stai singur ? Valabila pentru toata lumea.

Editat de alone4ever
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca si el avea doar scurte momente inainte, doar ca a reusit sa le extinda. :) Poate el chiar a reusit sa fie multumit cu singuratatea. Si il cred.

A incercat si eu sa fiu multumita si impacata in singuratate.A mers asa e o perioada....a mers atat cat aveam nevoie,apoi prea multa mi-a daunat,deci nu cred ca poti sta singur o viata intreaga.

 

iar le stiti voi pe toate ? :suicide:

incercam :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te-ai cupla cu o persoana nepotrivita numai ca sa nu stai singur ? Valabila pentru toata lumea.

Exista pt fiecare jumatatea perfecta.Uneori trebuie sa gandim si cu capul nu numai cu inima.EU am zis ca de acu asa aleg,las inima la o parte si incerc sa aleg si cu capul.Sa vedem poate va fi mai bine.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×