Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Si mie imi place! :D normal ca n-am incercat ,,ciudatenii", am avut grija sa intrebam inainte cu ce ne servesc! dar am papat caracatita si broscute! :D broscutele sunt chiar bune! o faza haioasa e ca habar n-am sa folosesc betisoarele! :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie personal, imi place la nebunie :yes: , desi nu am incercat lucrurile mai... "ciudate".

Voi ce parere aveti?

Imi place mancarea chinezeasca cu conditia sa nu fie iute.Ceea ce numim noi ''ciudate'' pt. asatici sunt ''normale'' adica:sarpe-sepie-caracatita-crocodil-scoici-crab-langusta-homar-melci etc. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uite, eu tocmai am gatit ceva ce se vrea mancare chinezeasca. Cu carne de pui si taitei din aceia subtiri. A iesit destul de bine.

 

Am totusi o mare dilema. Nu stiu cum se face sosul acela cu usturoi si soia care se serveste la puiul crocant prin restaurante. In comert nu am gasitt :yes: Stie cineva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare scarboasa! Fac pariu ca nu ai mancat inca un caine prajit sau o matza la gratar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi se pare scarboasa! Fac pariu ca nu ai mancat inca un caine prajit sau o matza la gratar

 

Ai castiga. Am mentionat la inceputul topicului ca nu am incercat chestii 'ciudate'. Prin ciudat inteleg inclusiv sa imi mananc "pet"-ul. :friends:

Oricum, din principiu ma limitez la feluri de mancare cu pui. De asemenea, nu mananc nici un soi de vietate marina, fie peste sau fruct de mare, din orice bucatarie s-ar trage reteta si modul de preparare...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie personal, imi place la nebunie :doh: , desi nu am incercat lucrurile mai... "ciudate".

Voi ce parere aveti?

extraordinara. este mancarea mea preferata. :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De unde se poate comanda mancare chinezeasca ? in afara de restaurantele chinezesti. Exista un fel de fastfood-uri care vand mancare chinezeasca in TM ? Mai exact daca stiti numele fastfood-ului respectiv...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×