Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hai, mai Rose, nu mai fi atat de rea cu mine. Nu mi-e de-ajuns ca ma lupt toata ziua ca sa le rezist dulciurilor propriu zise, acum trebuie sa le rezist si celor care nu ingrasa? Tu crezi ca e asa usor sa poftesti cat ii ziua de lunga la eugenii si sa mananci, in schimb, rosii si iaurt? :cry:

La naiba cu mataniile, mai degraba ma duc la masaj!:flirt:

 

 

Da, chiar ma gandeam sa te intreb, daca-mi permiti, evident, pentru ca te-ai declarat un om plimbat prin lume - in ce fel este valorizata (sau nu) fidelitatea in diferite culturi?

Asta ca sa stiu, na, poate-i propun ca sa emigram.

 

In USA e cel mai simplu sa inseli pt. ca americanii de felul lor sunt f. creduli daca nu chiar naivi si cred ca ai vazut destule filme sa-ti dai seama si nu-s deloc departe de adevar.Ca barbat e mult mai usor daca ai un accent European dar sa nu fie slavic.Femeile de orice varste cad imediat la auzul unuia cu accent.Le fascineaza.

Sunt directe si nu stau la vrajeli de regula rar se intampla sa faca sex la prima intalnire dar la a doua poti fi sigur ca asta si vrea!Sunt libertine si neinhibate si sunt extrem de pasionale.Italiencele sunt pe acelasi nivel si frantuzoaicele dar nu ..nemtoaicele..astea..nu stiu ce vor.Frantuzoaicele au amanti precum si barbatii lor, e ceva sa zic traditional la ei:) Mergi la sigur si fara jena.Sunt mult mai deschise ca americancele in acest sens caci pe unde le apuca pe acolo se si f...dar sunt cazuri de acest gen si in USA,poate mai rar acum dar in anii 80 era dezmatul la apogeu,initiat de anii 60- 70 dar temperat pana la disparitie apoi datorita AIDS.Asta a redus acel clasic"one night stand" Eu am apucat perioada inca buna si deci am trait-o din plin.Cand esti in anii de mid twenties e mult mai greu sa fii ranit sufleteste de o fata,cel putin asa eram eu si de aceea inselam periodic fara jena,dar cu varsta m-am maturizat tot mai mult si nu mai consider ca e corect sa fac asa si de fapt nici nu as face.Dimpotriva azi sunt un barbat loial total si a minti nu mai este in obiceiul meu.

Cam asta ar fi pe f. scurt si fara a intra in detalii caci nu m-as mai opri din povestit....

 

Si din partea mea. :P

 

 

1-1 :flowers:

 

Hai, nu ma mai ispiti si tu, ca atunci cand eram mica visam sa fiu prima nevasta intr-un harem din asta.:crazy: Apai prima sigur as fi. Si iarasi "apai", asta ar insemna ca va trebui sa munceasca ca un hamal... that's so sexy! :rot:

Ia sa-i zic sa se traga in poza imbracat in alea de arab, ii zic ca am fantezii cu el asa, sa vezi numa' ce reactie are .

:crazy:

:rot:

 

 

E o idee fff buna.Mie personal imi placea sa fiu Mos Craciun :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...si cu asta... ai spulberat multe vise. :cry:

 

Pai a zis ca e loial total, n-a zis ca e casatorit. Deci putem visa in continuare si mai abitir . :santa:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai a zis ca e loial total, n-a zis ca e casatorit. Deci putem visa in continuare si mai abitir . :santa:

 

 

Sunt proaspat divortat:):) :spiteful:

I hear once,I hear twice,I hear twice.....anybody?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cam asta ar fi pe f. scurt si fara a intra in detalii caci nu m-as mai opri din povestit....

Super interesanta povestea ta. Acum, pentru ca ai zis ca pe la o anumita varsta puteai insela cu mare usurinta , dar ca acum esti fidel , ce anume te-a determinat la o astfel schimbare de atitudine?

Si inca ceva : N-ai povestit cum sunt romancele. :tease:

 

Sa-l zic si eu? :lol:

Mita cred ca s-a culcat, dar zi-mi-l mie, ca de multa vreme is curioasa. :roll:

Editat de Sheeva
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

va adresez direct intrebarea : cand o veni pisi acasa, sa-i zic ca am pacatuit chiar si numai cu gandul? Sa fiu sincera cu el?

 

:no: No way! Vrei sa stea numai cu gandul acasa, dupa aia, la cum il poti insela tu? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si la ce-ai mai intrebat, atunci? Si fara sa-ti zica nimeni nimic. :lol:

 

 

Pai, nu vezi ca nimeni nu ma baga in seama? :lol:

 

Credeam ca numai femeilor le place sa fie rugate. :roll:

 

 

Vezi, de aia nu-i bine sa incredintezi secretul unei femei, daca o rogi frumos, ea ti-l spune. :lol:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×