Sari la conținut
Forum Roportal
Ati1979

probleme cu statia uniden pmr845

Postări Recomandate

A-m doua statii unidem pmr845 iar una dintre ele are tot timpul pe afisaj o statie pe care nu o pot elimina si din aceasta cauza nici nu se aude ce emit de pe a doua statie.Ma poate cineva ajuta cum sa sterg de pe afisaj acel semn cu acea statie ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A-m doua statii unidem pmr845 iar una dintre ele are tot timpul pe afisaj o statie pe care nu o pot elimina si din aceasta cauza nici nu se aude ce emit de pe a doua statie.Ma poate cineva ajuta cum sa sterg de pe afisaj acel semn cu acea statie ?

 

Salut,

 

Aceeasi problema si la mine, iconita de monitor ramane aprinsa pe una din statii.

Am incercat cam tot ce mi-a trecut prin cap ... de la cautari probleme similare pe google pana la deschis statia si cautat o varianta de reset. Nimic nu a functionat.

 

Tu ai reusit sa rezolvi problema?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Aceeasi problema si la mine, iconita de monitor ramane aprinsa pe una din statii.

Am incercat cam tot ce mi-a trecut prin cap ... de la cautari probleme similare pe google pana la deschis statia si cautat o varianta de reset. Nimic nu a functionat.

 

Tu ai reusit sa rezolvi problema?

 

Salut si eu m-am lovit de aceeasi problema. Ati reusit sa rezolvati cumva? Am mare nevoie de statii.

Multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×