Sari la conținut
Forum Roportal
Kirodut

Spuneti-mi un film horror

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cine a inceput topicul precis n-a deschis TV-ul seara sa vada ce-i acolo!!!  

 

Ma ingrozesc doar din acele cateva clipe de preview, cate singe, mizerie, tipete se deruleaza.

 

Nici nu vreau sa stiu ce titlu au, sincer. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Rust" ... film cu Alec Baldwin, unde ucide o femeie si raneste directorul din eroare.   Cel care a incarcat arma este responsabil dar politia va sorta situatia ca el n-a facut intentionat.   Nu stiu cum o sa treaca peste asta, nu prea s-a auzit de accident din asta pe un platou de filmare.   Dar e Halloween, totul este o intamplare sub influenta asta si Covid.

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

https://evz.ro/alt-soc-dupa-ce-alec-baldwin-a-ucis-o-pe-halyna-hutchins-rust-este-un-film-blestemat.html 

La puțin timp după ce Alec Baldwin a împușcat-o pe Halyna Hutchins, Miller a fost mușcat de un păianjen pustnic maro (Loxosceles reclusa).     A fost transportat de urgență la spital și ar putea rămâne fără braț, deșii medicii au declarat că fac toate eforturile pentru a evita amputarea.     La câteva zile după ce a fost mușcat, bărbatul a început să aibă simptome grave, inclusiv septicemie și necroză.Miller a suportat mai multe intervenții chirurgicale în fiecare zi, iar medicii au încercat să oprească infecția.    

Acest păianjen l-a mușcat pe Jason Miller

Paianjen-pustnic-maro.jpg Păianjenul pustnic maro – foto: ro.wikipedia.org

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Platforma, 2022 (Netflix) - o parodie la cum e organizata societatea umana, pe considerentul ca și "cățeii vor manca .. cândva ..de la masa stapânilor lor (resturile)"

X, 2022 (Filelist) - are ca motto: "Cine este imoral va fi invins!"

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu as dori ca pisicii sa manance din resturi neatinse de noi, dar nu poftesc.   Insa am avut mai demult pisici care voiau supa de pui, adorau zeama si era al lor si pieptul.   Era mai bine si pentru noi, acum le dau pasarilor care vor sa ciuguleasca bunatati.  Mancau pe terasa mereu, nu la masa cu noi.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hellraiser Hellseeker 2002 (Filelist)

"Nu exista suferinta mai mare decat aceea de a-ti aminti vremurile de fericire atunci cand ajungi in nenorocire" 

 

 
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×