Sari la conținut
Forum Roportal
Kirodut

Spuneti-mi un film horror

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

seria Child's Play

seria Leprechaun

seria Final Destination

trilogia Cube

trilogia Evil Dead

quadrilogia Wrong Turn

quadrilogia Alien

trilogia Predator

Alien vs Predator & AvP Requiem

duologia Jeepers Creepers

duologia Hills Have Eyes 1

duologia Mirrors

The Texas Chainsaw Massacre - The Beginning

House of Wax

Creep

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Halloween, Friday the 13'th... astea nu sunt de groaza?

Sau va feriti sa urmariti filme despre oameni a caror copilarie a fost mutilata si compromisa?

Tin sa precizez ca Leatherface a avut parte de o copilarie normala (cat de cat).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

quadrilogia Alien

trilogia Predator

Alien vs Predator & AvP Requiem

Astea sunt filme Sci-Fi.

 

ON: Silent Hill, Stay Alive, The Exorcism of Emily Rose, The Ring, Shutter, The Grudge, The Awakening, Drag me to Hell, Darkness. good.gif

Editat de Naeema
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate cineva sa-mi spuna un film horror care sa scoata sufletul din mine? Dar nu sa fie d-astea sadice gen Hostel sau seria Saw ca mai mult ma scarbesc decat sa ma sperie....Astept pareri.

drag mr to hell merita vazut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oricare telenovela sud americana va "scoate" cu siguranta sufletul din tine.

Bonus: nervii intinsi, lacrimi in ochi, corason palpitand, mini-orgasme la vederea cine stie carui latino-boy, plus timp consumat fara sens.

 

 

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cannibal Holocaust.

Patru tineri se pierd in jungla Amazonului in timp ce filmeaza un documentar despre triburile care traiesc acolo. Filmul a fost interzis in 33 de tari, dupa unii, in 53 de tari, dupa altii. Scenele sunt de o cruzime inimaginabila si contin toate ororile de care e capabila rasa umana, de la pedofilie si necrofilie, la tortura oamenilor si animalelor, pana la canibalism. Desi bugetul filmului a fost sarac, filmul a starnit mare valva la premiera (in anii 80), cauza constituind-o scenele ce pareau foarte vii, regizorul fiind suspectat ca acestea ar fi fost intr-adevar reale si si-ar fi omorat actorii. Interzis celor sensibili si celor care au probleme cu stomacul.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cannibal Holocaust. Interzis celor sensibili si celor care au probleme cu stomacul

 

Apreciez recomandarea, intr-o seara era un film la TV cu niste furnici uriase care fugeau sau zburau dupa niste tineri care se plimbau cu motociclete si m-am ingrozit cand aratau in prim plan scenele de groaza, insa titlul nu stiu. Ziua le privesc altfel aceste filme, noaptea insa le si visez si n-am chef.

 

Planeta Maimutelor m-a ingrozit!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×