Sari la conținut
Forum Roportal
treispe

Recomandare - instructor auto

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut,

 

Vreau sa incep scoala de soferi, insa am o problema in a alege instructorul auto/scoala. Am doua optiuni, insa nu sunt in zona mea, si programul de la serviciu + lipsa timpului liber nu-mi permit sa alerg prin jumatate de bucuresti.

 

As dori recomandari... pentru ca nu ma simt confortabil sa aleg la nimereala de pe siteuri.

 

Multumesc!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hi Dragilor

 

Voiam sa descriu o situatie cel putin hilara de care am avut parte, incercand sa obtin banalul permis auto .

Din dorina de a obtine permisul am inceput sa prospectez lista scolilor auto si, ca orice roman, am inceput cu

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hi Dragilor

 

Voiam sa descriu o situatie cel putin hilara de care am avut parte, incercand sa obtin banalul permis auto .

Din dorina de a obtine permisul am inceput sa prospectez lista scolilor auto si, ca orice roman, am inceput cu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru toti cei interesati sa inceapa scoala de soferi, va recomand cu toata inima pe Dl. instructor Florica Ion de la scoala de soferi C&D.

 

Foarte bine. Pentru ce ni-l recomanzi? De exemplu tie ce ti-a placut la el - comporatmentul la volan, aptitudinile de profesor etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

Instructorul meu este exact acelasi tip de om ca domnul descris in articolul de mai sus. Pe 9 decembrie am traseul la Carol si sper sa nu pic din cauza emotiilor.

PS: la prima sedinta suplimentara cu dansul (scoala am facut-o cu alt instructor…) mi- a murit motorul de vreo 20 ori, insa domnul nici macar nu a ridicat tonul la mine.

Este un om excelent, facut pt meseria asta, foarte foarte foarte rabdator.

Daca doriti numarul dansului de tel, scrieti aici. Numele lui este Sorin Dorobantu.

 

O zi buna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×