Sari la conținut
Forum Roportal
Nefericitul_96

Ajutooor please...va rog mult...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut...Sunt moldovean...da traiesc in Atena...cu parintii am fost la niste prietenii de-a lor...sh acolo era ea...m-am indragostit la prima vedere...am invitat-o in park...a acceptat...da locuiesc cam departe de ea...sh nu prea stiu limba Greaca...parintii nu prea imi dau voie...ajutati-ma va rog cu vre-un sfat..please

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stii ceva engleza??daca nu stii nici o limba...scrie pe o hartie adresa unde vrei sa ajungi si opreste lumea pe strada si arata-o.

Eventual ia un creion cu tine si fa-i sa scrie cum sa ajungi acolo.Daca e nevoie de autobuz,ia-l si arata hartia cu adresa soferului.dar,parintii tai nu stiu greaca deloc??Pai ce cautati domne in tari straine fara sa stiti macar cateva cuvinte acolo???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parintii stiu limba foarte bine, ei sunt din 2000 aici...eu am 3 saptamini...da pina la ea am 10 KM...sh peste tot sunt negri de astia...tigani...eu vreau un sfat...ce sa spun parintilor...tata ma duce acolo...daca are bere in cap :D da mama nu-i dea voie sa bea...spuneti-mi ce sa spun parintilor...sau mai bine, spuneti-mi ce sa-i spun fete-i....ca mi-a propus alta de 16 ani sa ma intilnesc cu ea...sh nush acu ce sa fac... :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Zi-i lu' taticu sa te duca;povesteste-i de ce...in cel mai rau caz are sa te refuze -dar nu cred.Eu te-as duce,daca ai fi copilu' meu si mi-ai zice...tu nu ti-ai duce baiatu'? :roll:

Multi parinti s-ar bucura sa poata sa participe la viata copiilor lor adolescenti chiar si un pic...unii isi baga nasul cu insistenta incercand sa obtina asta -si obtin contrariul... :roll:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

gandestete bine

femeile greci nu sunt vestite de frumusetea lor ...

si cu varsta devin si mai ....

deci gandestete bine

ca parinti tai sunt i...... !? asta na !?

 

poate de iti iei unmagazin din ala ....

si te inchizi cu ea in baie !?

poate treci mai usor peste asta !?

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ea e moldoveanca...da traieshte in Grecia...Merci moolt celui care a zis sa o aleg pe aia de 16...numai ca aceea e cam rushinoasa...sh nu prea vb... :D Arcangelo...tata meu nu e ca tine... :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

saptamana viitoare precis gasesti una de 14 si sa vezi atunci indragostea1a...asa ca mai asteapta putin vezi ce mai pica... ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×